آموزش تولید محتوا و سئو

آموزش رایگان نوشتن یک محتوای سئو شده و بهینه برای کسب و کارهای آنلاین

آموزش تولید محتوا
0
(0)

آموزش تولید محتوا دیگر دشوار نیست کلمات می توانند برای کسب و کار شما جادو کنند پس قدرت کلمات را نادیده نگیرید.

اگر احساس می کنید که می توانید بنویسید و توانایی نوشتن دارید ما به شما کمک می کنیم تا بطور رایگان محتوایی سئو شده تولید کنید ما هدف شما در تولید محتوا را به واقعیت می رسانیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

محتواچیست؟

در ابتدا برای آموزش تولید محتوا باید با تولید محتوا بیشتر آشنا شوید.

محتوا شامل هر چیزی است که به زندگی خواننده ارزشی اضافه کند. محتوا شامل مجموعه اطلاعاتی حول یک موضوع مشخص است که باعث می شود اعتماد و اعتبار را برای مشتریان مورد هدف شما فراهم آورد.

آموزش تولید محتوا |سئو چیست؟|

هنگامی که شما در گوگل جست و جو می کنید موتور های جست وجو گوگل سعی می کنند نزدیک ترین موضوع ها و مطالب به جست و جوی شما را پیشنهاد دهند.

سئو به معنای بهینه سازی موتور های جست و جو است با آشنایی و شناخت قوانین گوگل می توانید سئو سایت خود را افزایش دهید، بازاریابی محتوا انجام دهید و مخاطبان بیشتری را به سایت خود جذب کنید.

آموزش تولید محتوا |روش های نوشتن محتوای سئو شده|

مهم ترین قسمت در آموزش تولید محتوا روش های تولید محتواست پس دقت بیشتری برای این مرحله خرج کنید!

  1. استفاده از کلمات کلیدی: بر اساس قوانین سئو در صورتی که محتوایی دارای کلمات کلیدی و مرتبط با موضوعی را به میزان مشخصی در خود داشته باشد، در صفحات اول موتورهای جستجو بالا آمده و توسط مخاطبان بیشتری بازدید می گردد.
  2. افزایش لینک های خارجی: لینک سازی کنید و لینک های بیشتری از صفحات دیگر را به سایت خود پیوند دهید و ارتباط صفحات خود را با سایت های دیگر افزایش دهید.
  3. انتخاب عنوان مناسب و جذاب: عنوانی مناسب و هماهنگ با متن خود انتخاب کنید سعی کنید.
  4. زیر عنوان های مرتبط: زیر عنوان های انتخابی شما باید به عنوان کلی شما مرتبط باشد به عنوان مثال موضوع اصلی شما تولید محتواست زیر عنوان شما می تواند آموزش تولید محتوا باشد اما آموزش وردپرس انتخاب مناسبی برای زیر عنوان شما در این موضوع نیست.
  5. روی موضوع انتخاب شده تمرکز کنید: در هنگام نوشتن سعی کنید تمام کلمات بکار گرفته شده به موضوع اصلی شما مربوط باشد و خیلی وارد حاشیه نشوید این موضوع برای مخاطب شما خسته کننده خواهد بود.
  6. استفاده از تصویر مناسب: تصویری مناسب برای محتوای خود انتخاب کنید تا در درک بهتر محتوای شما تاثیرگزار باشد.

ویژگی های یک محتوای خوب

بروز باشید: با توجه به اینکه امروزه محتوا های زیادی در گوگل وجود دارد شما باید سعی کنید در تولید محتوا بروز باشید.

کوتاه بنویسید: اکثر افراد و مخاطبان شما زمان یا حوصله کافی برای متن های طولانی ندارند و دوست دارند سریعا به پاسخ پرسش خود دست یابند پس سعی کنید کوتاه بنویسید.

روان و قابل فهم بنویسید: از کلمات نامناسب و با مفهوم سنگین استفاده نکنید سعی کنید با استفاده از کلمات مرسوم متنی با کیفیت تولید کنید.

سخن آخر:

از همراهي شما تا انتهاي مقاله سپاس گذاريم.

شما مي توانيد با خيال راحت بازاريابي محتوا كسب وكار و سايت خود را به تيم مهندسي رايان تاو بسپاريد.

ما را در آپارات دنبال كنيد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. برای برقراری ارتباط با مشاوران می‌توانید از شماره تلفن 09025140841 استفاده کنید. یا این کار را از طریق آدرس ایمیل holding.rayantav@gmail.com انجام دهید.

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.