آموزش سئو تیم مهندسی بازاری رایان تاو آرزوفهیمی
0
(0)

آموزش سئو - جلسه اول

⁉️سئو چیست؟ ⁉️⁩اصطلاحات پایه ای سئو چیست؟ ⁦⁉️⁩چرا سئو مهم است؟ ⁦⁉️⁩چرا یک سایت در یک کلمه ی خاص رتبه ی اول دارد و سایتی دیگر رتبه ی دوم ؟؟!

سئو چیست؟

یک جمله ی همیشگی و تکراری میگه که 🔍سئو یعنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو… و معروف ترین موتور جست و جو همان G🌐🌐Gle خودمان است.

به کمک تکنیک سئو میتوان از طبیعی ترین روش سایت رو توی سرچ معروف ترین موتور جست و جو بالا برد…

نمیخوام که از توضیحات و اصطلاحات کلیشه ای و تکراری همیشگی استفاده کنم. خیلی ها از تعریف های مختلف سئو به این نتیجه میرسن که بهینه سازی موتورهای جست و جو همان سئوست. باید بگم که این یک تعریف کلی است. هدف سئو راضی نگه داشتن کاربران است. اگر تمرکز شما رفع نیاز مشتری و کاربران کسب و کارتان باشد به راحتی بزرگترین قدم در انجام خدمات سئو را برداشته اید.

روش طبیعی بهبود رتبه در سئو چیست؟

بله درسته روش طبیعی!!! 🖱️روش طبیعی از طریق ترفندهای سئو انجام میشود. ما این ترفند هارا به شما آموزش خواهیم داد. و حالا روش غیر طبیعی چی میشه؟؟؟

سئوی غیر طبیعی چیست؟

📈سئوی غیر طبیعی از طریق ادوورز روش اول زمان زیادی لازم داره و روش دوم هزینه بر و فوری⏳ اما… 💣❌در روش دوم با تمام شدن شارژتون رتبه ی برتری که گرفتین رو از دست میدین و به جایگاه قبلتون برگردانده می شوید.♨️💣

آموزش رایگان سئو

 اگر می‌خواین سئو رو خیلی خیلی خوب بلد باشین باید مهارت های فنی و تحلیل داشته باشین ♻️چیزی غیر از شما و ذهن شما نمی‌تواند مانع یادگیری تون بشه. تنها کاری که لازمه اینه که آموزش های رایگان مارو دقیقا از همینجا دنبال کنید… 🔎بله درسته ما ترفندهای سئو رو به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهیم داد. 💯✔️ یادتون نره که با یادگیری سئو میتونید یه شغل جدید و به روز داشته باشین. 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.