آموزش سئو

بازاریابی محتوا با نوشتن

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا

بسياري از متن ها يا اطلاعاتي كه شما روزمره كسب مي كنيد بازاريابی محتوا است نگران نباشيد، شايد در همين لحظه ذهن شما پر از علامت سوال است اما آنقدر ها هم كه به نظر مي رسد پيچيده نيست. درادامه مرحله مرحله به شما كمك ميكنيم بازاریابی محتوا را بيشتر درک كنيد.

محتوا چيست؟

در مرحله اول براي درك بهتر بازاریابی محتوا ، بهتر است در ابتدا با کلمه محتوا بيشتر آشنا شويد.

محتوا يعني نوشتن! براي بيان كلي تر، به مجموعه اطلاعاتي محتوا گفته مي شود كه درباره ي موضوعي مشخص و تعيين شده اطلاعات گوناگوني از جنس كلمه، ويدئو و عكس از طريق روش هاي مختلف به مخاطب انتقال داده مي شود.

بطور كلي هرروزه اطلاعات مختلفي را ازطريق محتوا از دنياي اينترنت يا تكنولوژي كسب مي كنيم كه اين اطلاعات ممكن است جديد باشد و به اطلاعات قبلي ما اضافه كند و يا ممكن است اطلاعات قبلي ما را ارتقا دهد.

براي آشنايي بيشتر با محتوا به شما پيشنهاد مي كنيم مقاله توليد محتواي مارا مطالعه كنيد.

بازاريابی چيست؟

در مرحله دوم براي درك بهتر بازاریابی محتوا با بازاريابي آشنا مي شويم.

بازاريابي به معناي رونق كسب وكار است. به بيان جزئي تر بازاريابي به مجموعه فعاليت ها و واكنش هايي گفته مي شود كه به جهت حفظ و افزايش اعتماد مخاطبين سابق و جذب و اعتمادسازي مخاطب جديد انجام مي شود.

بازاریابی محتوا با نوشتن

با توجه به مراحل گذشته، بازاريابی محتوا يعني نوشتن براي جذب مخاطب!

به اين معني كه شما با توجه به موضوع مربوط به كسب وكار خود شروع به نوشتن مي كنيد كه اطلاعات مورد نياز مخاطب را از طريق محتوا به آنها منتقل كنيد تا باعث شناخت بيشتر مخاطب نسبت به كسب و كار خود شويد و بازاريابی محتوا كنيد.

عصر ديجيتال: عصر بازاريابی محتوا

باتوجه به اينكه امروزه ما در عصر ديجيتال و دنياي تكنولوژي زندگي مي كنيم و هركدام از ما با توجه به نياز خود از تكنولوژي استفاده مي كنيم بازاريابی محتوا انتخاب مناسب و راحتي براي پيشرفت است.

به اين دليل كه شما به راحتي مي توانيد هر نوع مخاطبي با سليقه، سن و سال و نگرش مختلف را در اين فضا جست و جو كنيد و مورد هدف كسب وكار خود قرار دهيد.

فوايد بازاريابی محتوا

با توجه به نكات گفته شده بطور كلي بازاريابی محتوا شامل فوايد زير است:

  • انتقال اطلاعات مورد نياز به مخاطب
  • حفظ مخاطب سابق و اعتماد بيشتر
  • جذب مخاطب جديد به همراه اعتماد سازي
  • رونق كسب و كار و افزايش فروش

سخن آخر:

از همراهي شما تا انتهاي مقاله سپاس گذاريم.

شما مي توانيد با خيال راحت بازاريابي محتوا كسب وكار و سايت خود را به تيم مهندسي رايان تاو بسپاريد.

ما را در آپارات دنبال كنيد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. برای برقراری ارتباط با مشاوران می‌توانید از شماره تلفن 09025140841 استفاده کنید. یا این کار را از طریق آدرس ایمیل holding.rayantav@gmail.com انجام دهید.

نویسنده

آرزو فهیمی

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.