پشتیبانی وردپرس

بهترین خدمات پشتیبانی سایت وردپرس در شیراز را با رایان تاو تجربه کنید

پشتیبان سایت وردپرس
0
(0)

خدمات پشتیبانی سایت وردپرس در شیراز

یکی از خدمات اصلی شرکت رایان تاو، ارائه خدمات پشتیبانی سایت وردپرس در شیراز است. این خدمات توسط تیم باتجربه و متخصص رایان تاو ارائه میشود. اگر سایت وردپرسی دارید پس خدمات پشتیبانی سایت وردپرس را پشت گوش نیندازید و با کمک بهترین شرکت سایتتان را همیشه زنده و سرحال نگهدارید.

لیست خدمات پشتیبانی سایت وردپرس در شیراز توسط رایان تاو

بعد از طراحی سایت وردپرس، مهم‌ترین اقدام درخواست خدمات پشتیبانی سایت است. در واقع سایت مانند بچه ای میماند که باید از او به خوبی محافظت شود. چه سایت نوپا و چه سایتی که سال ها ساخته شده و سری در میان سرها پیدا کرده، قطعا به خدمات پشتیبانی وردپرس نیاز دارد. اما بیایید با هم ببینیم که خدمات پشتیبانی سایت وردپرس که از هر شرکتی باید دریافت کنید، دقیقا چه خدماتی است.

برای دریافت خدمات پشتیبانی وب سایت وردپرس در شیراز و کسب اطلاع در مورد قیمت پشتیبانی سایت در شیراز با م به شماره 09025140841 تماس بگیرید.  

شرکت طراحی سایت حرفه ای در شیراز

شرکت طراحی سایت حرفه ای رایان تاو

۱-خدمات پشتیبانی وردپرس در شیراز: رفع سریع مشکلات هاست و دامین

از مهم ترین خدمات پشتیبانی وب سایت وردپرسی، مدیریت هاست و دامین و رفع مشکلات احتمالی است. تصور کنید که شما روزانه ۱۰۰۰ بازدیدکننده دارید و فروش خیلی خوبی از سایت خود در می آورید؛ اما یک لحظه غفلت در تمدید هاست و دامین قطعا به شما ضرر میرساند و سرچ ارگانیک شما نه تنها به مشکل برمیخورد بلکه به دلیل روبرو شدن صفحات مسدود شده و نامشخص، اعتماد کاربران از سایت شما سلب میشود.

با این تفاصیل، شرکتی باید باشد تا خدمات پشتیبانی سایت وردپرس شما را برعهده بگیرد و خیال شما را بابت مدیریت هاست و دامین و عدم مواجه شدم با ارورهای هاستینگ نیز راحت کند.

۲-خدمات پشتیبانی وردپرس در شیراز: رفع مشکلات فنی و بررسی خود سایت وردپرس

آپدیت افزونه ها، توجه به کامنت ها، بررسی صفحات ۴۰۴ که باعث برگشت سریع کاربر از سایت میشود و ده ها امور فنی دیگر جزو وظایف شرکتی است که مسئولیت خدمات پشتیبانی وب سایت وردپرس را برعهده میگیرد. برای مثال ممکن است دو افزونه با هم به تداخل برسند و مشکلاتی برای وب سایت شما ایجاد کنند. این فقط یک مشکل از ده ها مشکل احتمالی است. حال برای جلوگیری از این اتفاق و یا رفع مشکلات سریع سایت، می بایست خدمات پشتیبانی وب سایت وردپرسی را از یک شرکت درخواست دهید.

شماره تماس برای کسب مشاوره کسب و کار در شیراز، قیمت خدمات پشتیبانی سایت وردپرس در شیراز 

09025140841

در اینجا جا دارد بگوییم که ما با داشتن سال ها تجربه در حوزه طراحی سایت وردپرس، کدنویسی و شناخت بهترین و معتبرترین افزونه ها، قالب ها، استانداردهای برنامه نویسی و … میتوانیم خدمات پشتیبانی سایت وردپرس در شیراز را تمام و کمال بر عهده بگیریم.

۳-خدمات پشتیبانی وردپرس در شیراز:درخواست آپدیت و تغییر بخشی از وب سایت وردپرس در صورت لزوم

از دیگر خدمات پشتیبانی سایت وردپرس در شیراز، ارائه خدمات بروزرسانی سایت، اعمال تغییرات و توسعه وب سایت وردپرس است. برای مثال ممکن است که آدرس یا شماره یک شخص حقیقی یا حقوقی به هر دلیلی تغییر کند. یا لوگو شرکت، سازمان، موسسه و … تغییر کند و یا کارفرما درخواست ایجاد صفحه ای جدید کند. لذا برای اعمال چنین تغییراتی قطعا نیاز به کمک کارشناسان و طراحان وب سایت خواهد بود. البته تعداد زیادی از شرکت ها هستند که هزینه انجام چنین کارهایی سوای هزینه خدمات پشتیبانی در نظر میگیرند. اما شرکت رایان تاو طبق استانداردهای جهانی پیش رفته و هر گونه درخواست کارفرما را بدون کوچکترین مشکل و خطا انجام میدهد.

خدمات پشتیبانی وب سایت وردپرسی در شیراز

۴- خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی در شیراز: تولید محتوا سئو شده به صورت دوره ای و منظم

بعد از طراحی سایت چیزی که بسیار اهمیت دارد، تولید محتوا است. صادقانه بگوییم که سایتی بدون محتوا، مانند یک خانه بی نام و نشان در ناکجا آباد است. این خانه حتی اگر لوکس و شیک باشد؛ اگر هیچ کس ازش خبر نداشته باشد، چه کسی میخواهد ازش سود ببرد.

۵-خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی در شیراز: حفظ امنیت و جلوگیری از ورود هکرها به سایت

از دیگر خدمات پشتیبانی سایت وردپرس، حفظ امنیت وب سایت و جلوگیری از اقدامات هکر  و ورود ویروس هاست. این مسئله برای وب سایت های فروشگاهی، خدماتی، خبری، شرکتی، شخصی و… که اطلاعات زیادی درونشان است بسیار اهمیت دارد. برای مثال فرض کنی یک سایت فروشگاهی مانند دیجی کالا، ترب و… امنیتش ضعیف باشد و بروزرسانی نشود؛ بستر برای ورود افراد سودجو برای دسترسی به داده های محرمانه مهیا شده و یک شبه سایت بر باد میرود.

شرکت طراحی وب سایت

۶-خدمات پشتیبانی سایت وردپرس در شیراز: دریافت خدمات پشتیبانی وب سایت وردپرس با مناسبترین هزینه

برخی از افراد به دلیل صرفه جویی در هزینه ها قید دریافت خدمات پشتیبانی سایت را میزنند. اما این یک تصمیم اشتباهی است. به هیچ وجه به بهای صرفه جویی در هزینه ها چنین کاری نکنید. چرا که همانطور که گفته شد، به دلیل امنیت ضعیف ممکن است سرمایه، داده ها و خود وب سایت به فنا رود. البته باید بگوییم که جای هیچ نگرانی بابت هزینه ها نباید داشته باشید. شما با مناسبترین هزینه میتوانید از شرکت رایان تاو خدمات پشتیبانی وب سایت وردپرس را دریافت کنید و خیال خود را راحت نمایید.

هزینه خدمات پشتیبانی وب سایت وردپرس در شیراز چقدر است؟

هزینه خدمات پشتبیانی سایت وردپرس در شیراز (wordpress) و دیگر سایت ها، به تعداد خدمات و میزان دوره بستگی دارد. برای مثال ممکن است شما ماهانه یا سالانه درخواست خدمات بدهید و یا تمامی خدمات ویژه را در قراردادی که تنظیم میشود، قید کنید. اما در هر حال هزینه ای که ما در نظر گرفته ایم بسیار بسیار مناسب است. نمیگوییم ارزان چرا که ارزان بودن ناخودآگاه کیفیت پایین را در ذهن می آورد. ما واقعا منصف عمل میکنیم جوری که هم شما و هم خود ما راضی باشیم.

شماره تماس برای کسب مشاوره کسب و کار در شیراز، قیمت خدمات پشتیبانی سایت وردپرس در شیراز 

 شرکت طراحی وب سایت در شیراز رایان تاو 09025140841

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.