آموزش سئو

تاثیر کرونا بر کسب و کارهای اینترنتی

0
(0)

تاثیر کرونا بر کسب و کارهای اینترنتی

علاوه بر ضررهای جانی ویروس کرونا، این ویروس ضررهای اقتصادی زیادی به بسیاری از مشاغل مانند باشگاه های ورزشی، سینما، استخرها و … زده است. اما در این میان کسب و کارهای جدیدی روی کار آمدند یا بسیاری از مشاغل بیشتر دیده شدند و مورد اهمیت واقع شدند که در ادامه به توضیح این مطلب میپردازیم.

در این اوضاع و شیوع ویروس کرونا حفظ سلامتی و کمتر در معرض بیماری قرار گرفتن از اهمیت بالایی برخوردار است. در این میان بسیاری از مشاغل در صدد برآمدند تا کسب و کار خود را به صورت آنلاین هم پیش ببرند و به همین منظور از پیج های اینستاگرامی و سایت ها برای ثبت سفارش مشتری ها استفاده کردند. همان طور که احتمالا خوده شماهم دیده اید تقریبا بیشتر مشاغل کسب و کار خود را اینترنتی کرده اند مانند رستوران ها، فروشگاه های بهداشتی، مواد غذایی و غیره.

چگونگی مدیریت برخی کسب و کارهای مجازی:

  • _رستوران ها: راه اندازی یک سایت و ثبت سفارش مشتری از طریق آن و ارسال از طریق پیک
  • _آموزشگاه ها و تدریس: تدریس از طریق نرم افزارهای تیمی مانند Microsoft teams، اسکایپ، adobe connect و غیره بصورت آنلاین
  • _پایانه های مسافربری: فروش بلیط از طریق سایت برای سهولت کار مشتری و همچنین جلوگیری از شلوغ شدن این مکان ها
  • _فروشگاه های مواد غذایی: راه اندازی یک سایت و ثبت سفارش مشتری و ارسال آن
  • _فروشگاه های لباس: راه اندازی سایت و گذاشتن عکس آن و ثبت سفارش مشتری و ارسال

که این روند کمک زیادی به راحتی و سلامتی مشتری ها کرده است و رفته رفته بیشتره مردم خرید های خود را از این طریق انجام میدهند به گونه ای که اگر امروزه کسب و کاری قابلیت سرویس دهی مجازی را نداشته باشد دچار ضررهای کلانی می شوند و به نحوی از بقیه عقب می مانند.
با توجه به اینکه حدود ۷۰ درصد از ایرانی ها در فضای مجازی فعالیت میکنند پس راه اندازی کسب و کار اینترنتی مانند سایت و در کنار آن پیج اینستاگرام میتواند کمک زیادی به سوددهی بیشتر کسب و کارها بکند .
یکی از مزیت های عالی دیگر این روش کسب و کار معرفی شما به افراد بیشتر است، با کمی تأمل متوجه میشوید که کسی و کاذهای فیزیکی در حالت عادی فقط معرف اهالی یک شهر یا استان است ولی کسب و کارهای اینترنتی به دلیل سهولت دسترسی قابلیت معرفی به افراد بیشتر و در نتیجه فروش و سوددهی بیشتر را دارد، بنابراین فضای مجازی یک فرصت استثنایی برای جذب مشتری است که نباید ان را از دست بدهید.
اگر تصمیم گرفتید که تجارت خود را به سمت موفقیت بیشتر سوق دهید و کسب و کار خود را در فضای مجازی راه اندازی کنید، میتونید از تیم رایان تاو مشاوره بگیرید، ما نیازهای کسب و کار شما را بررسی میکنیم و مراحل کار را به شما نشان می دهیم و در نهایت هم می توانید کار خود را به ما بسپارید.

شماره تماس :09025140841

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.