طراحی وب سایت

خدمات طراحی سایت شخصی در شیراز

طراحی سایت شخصی در شیراز
5
(2)

دریافت خدمات طراحی سایت شخصی در شیراز از شرکت رایان تاو

در این عصری که زندگی میکنیم، فضای دیجیتالی با زندگی ما خیلی عجین شده است. به همین دلیل بسیاری از افرادی که صاحب کسب و کار هستند، یا دانش و مهارت خاصی دارند به سراغ طراحی سایت شخصی میروند. جالب است بدانید که در جامعه امروزی هر کس حرفی برای گفتن دارد و میخواهد خدمات یا دانشش را عرضه کند؛ طراحی وب سایت شخصی را اولویت خود میگذارد. حال اگر شما به دنبال بهترین شرکت برای طراحی سایت شخصی در شیراز میگردید، میتوانید روی تجربه و دانش رایان تاو حساب کنید. شیرازی های زیادی هستند که به هر دلیل دوست دارند که سایت شخصی داشته باشند؛ اگر شما هم در شیراز هستید و قصد طراحی سایت شخصی در شیراز را دارید، میتوانید برای کسب مشاوره با ما تماس بگیرید.

چرا طراحی سایت شخصی در شیراز اینقدر طرفدار دارد؟

امروزه افراد زیادی هستند که دوست دارند، افکارشان را به اشتراک بگذارند و به صورت رسمی و با پرستیژ تر با مردم در ارتباط باشند. در واقع چنین افرادی وب سایت شخصی را به پیج‌های اینستاگرامی که هر فردی در این دنیا در آن عضویت دارد، ترجیح می‌دهند. نه اینکه قید شبکه اجتماعی  را بزنند! نه، ولی وب سایت شخصی را مهم تر و حرفه ای تر میدانند. شیرازی های زیادی اهل قلم هستند، حرفی برای گفتن دارند، صاحب شرکت و یک کسب و کار هستند، در چیزی مهارت زیادی دارند و دوست دارند در قالب وب سایت خودشان را معرفی کنند.

در شیراز هستند که کسانی که زیاد مطالعه میکنند و یا به قول معروف کتاب باز هستند، میتوانند خلاصه کتاب‌ها را به صورت پی دی اف در بیاورند. شیرازی های زیادی صدای خوبی دارند که میتوانند فایل‌های صوتی از خلاصه کتاب یا مطالب انگیزشی ضبط کنند و برای فروش بگذارند. حتی هنرمندان هم هستند که می‌توانند اثرهای هنری خود را بفروشند. همچنین افرادی که صاحب کسب و کاری هستند در کنار پست گذاری، بیزینسشان را از طریق وب سایت معرفی کنند.

جامعه مهندسین، پزشکان، وکلا، روانشناسان، اساتید و… هم در شیراز برای ایجاد پرستیژ کاری میتوانند صاحب سایت شخصی خیلی شیکی شوند. به طور کلی افرادی که در حوزه ای، دستی بر آتش دارند؛ مهارت لازم را کسب کرده اند؛ دانش خاصی دارند و… در کنار چاپ کارت ویزیت، بروشور و… از بستر همیشه در دسترسی به نام وب سایت استفاده کنند.

اگر قبل از سفارش طراحی سایت شخصی در شیراز به مشاوره نیاز دارید هم میتوانید روی متخصصین ما حساب کنید. ما همه جوره پشتتان هستیم و کمکتان میکنیم تا در حوزه کاری خود پرچم دار شوید.

شماره تماس برای کسب مشاوره رایگان و استعلام قیمت طراحی سایت شخصی در شیراز

شماره شرکت طراحی سایت در شیراز 09025140841

سفارش طراحی وب سایت شخصی

یک لحظه خودتان را اینگونه تصور کنید

فرض کنید شما دارای افکار و دانشی عمیق در حوزه‌های مختلفی هستید ولی به صورت حضوری با افراد بسیار کمی در ارتباطید. حال اگر وب سایت شخصی داشته باشید و دانش و تفکرات خود را منتشر کنید، میتوانید با هزاران نفر به ویژه فرهیختگان و افراد اهل دانش در ارتباط باشید.

به این شکل خودتان را به همگان شناسانده اید. حقیقتا، زمانی که کاربران، مقاله و پست‌های شما را نگاه میکنند و روزمه یا سوابق کاری شما را بررسی میکنند؛ آن وقت است که در ذهنشان شما را به فردی صاحب اعتبار، فرهیخته با وجه اجتماعی و فرهنگی بالا تصور میکنند.

اهداف ساخت یک وب سایت شخصی در شیراز به طور خلاصه

 • ۱-کمک به پرسونال برندینگ (فرآیندی جهت خلق برند برای یک شخص است)
 • ۲-افزایش مشتریان و کاربران
 • ۳-ایجاد اعتماد در بین کاربران
 • ۴-بیشتر دیده شدن و به شهرت رسیدن
 • ۵-ورود به عرصه رقابت و به دست آوردن برتری در بین هم تخصصان.
 • ۶-معرفی بهتر افکار، نظرات، خدمات، دوره ها، کتاب ها و سایر محصولات.
 • ۷-ساخت یک رزومه آنلاین و  بسیار معتبر
 • ۸-ایجاد بازار هدف اختصاصی به طور هوشمندانه
 • ۹-جذب مخاطب با تولید محتوا سئو شده.
 • ۱۰-آشنا شدن و برقراری ارتباط با فرهیختگان
 • ۱۱-تضمین اعتبار، آینده شغلی و ایجاد روابط کاری بهتری
 • باور کنید که تاثیرگذارترین راه برای اینکه تخصص، تفکرات و مقطع اجتماعی‌تان را به گوش مخاطب برسانید، وب سایت شخصی است. با چنین وب سایتی کاربر به راحتی وارد سایت شده؛ با فضا ارتباط بصری برقرار کرده و  به تخصص شما اعتماد میکند.

آپشن‌ها و امکانات وب سایت شخصی در شیراز

به احتمال زیاد در زمان سفارش طراحی وب سایت شخصی در شیراز، این سوال که «قرار است که وب سایتم دارای چه امکاناتی و آپشن هایی شود» برای شما هم ایجاد میشود.

برای جواب به این پرسش مهم باید بگوییم که تیم رایان تاو، قبل از هر چیز با شما عزیزان، برای نیازسنجی و بررسی سلیقه شما جلسات کاری برگزار میکند. سپس طراحی و ایجاد امکانات، آپشن‌ها، قابلیت‌ها و صفحات وب سایت را به دستان تیم فنی، گرافیست و کارشناسان تولید محتوا می‌سپارد.

لازم است اشاره کنیم که تکنولوژی و زبان‌ها برای طراحی وب سایت شخصی توسط تیم رایان تاو، html-   css – php – js – sql – wordpress است. در ضمن باید بگوییم که خودتان هم میتوانید طراحی سایت شخصی رایگان توسط ابزارهای آماده انجام دهید. ولی اینکار از همه نظر، یعنی کیفیت، امنیت، گرافیک و… سطح بسیار پایینی دارد و ممکن است حتی اثر بد بر روی ذهنیت بیننده بگذارد. پس پیشنهاد ما به جای طراحی سایت شخصی رایگان، طراحی وب سایتی شیک، استاندارد و بهینه شده است.

تیم رایان تاو به پشتوانه دانش، تجربه و تیم متبحری که دارد، میتواند سایتی که همیشه رویایش را داشته اید را با بهترین امکانات و سطح گرافیک بالا طراحی کند. از جمله خدمات طراحی سایت توسط رایان تاو عبارتند از:

۱-ثبت دامنۀ اختصاصی با همان نام شخصی یا عبارتی که دوستش دارید.

۲-طراحی گرافیکی، حرفه ای و اصولی هوم پیج (صفحه اصلی)

۳-طراحی  صفحه وبلاگ اختصاصی برای پست گذاری

۴-طراحی صفحه رزومه و سوابق کاری

۵-ایجاد گالری تصاویر

۶-ایجاد فروشگاه اینترنتی (در صورت نیاز و  وجود محصول )

۷-طراحی صفحه نمونه کار (در صورت وجود و نیاز)

۸- طراحی  صفحه تماس با ما و درباره شخص

۹-طراحی گرافیکی و اصولی هدر – فوتر – منو – سایدبار و …

۱۰-ایجاد امکان دسته بندی برای مطالب مختلف سایت شخصی

۱۱-ایجاد بخشی برای درج کامنت توسط بازدید کننده گان

۱۲-ایجاد پنل مدیریتی ساده، حرفه ای و فارسی

۱۳-ایجاد خبرنامه ایمیلی و پیامکی

۱۴-درج شبکه های اجتماعی برای اشتراک گذاری

۱۵-طراحی و ایجاد امکان ثبت نام و عضوگیری در سایت (در صورت نیاز)

۱۶-کسب رتبه بالا در صفحه گوگل

و دها آپشن دیگر

 • سفارش طراحی سایت شخصی
 • قیمت طراحی وب سایت شخصی در شیراز چگونه تعیین میشود؟

تیم رایان تاو خدمات طراحی سایت پزشکان در شیراز، طراحی سایت وکلا در شیراز، طراحی سایت مهندسان در شیراز، طراحی سایت هنرمندان در شیراز، طراحی سایت ورزشکاران شیراز، طراحی سایت سیاستمداران شیراز، طراحی سایت بازیگران در شیراز، طراحی سایت نویسندگان در شیراز و . . . را با منصفانه‌ترین قیمت انجام میدهد. البته این به معنای افت کیفیت اصلا نیست؛ ما با بروزترین و قدرتمند ترین تکنولوژی‌ها مانند وردپرس، سایتی که همیشه مد نظرتان بوده را طراحی میکنیم.

در مورد قیمت طراحی وب سایت شخصی در شیراز هم باید بگوییم که، تعرفه ها بر اساس امکان پشتیبانی، تعداد خدمات، امکانات و نیازسنجی که همان ابتدا انجام میشود، تعیین میگردد. اما به هر حال هزینه طراحی وب سایت شخصی، به ارزش و اعتباری که برای شما ایجاد میکند، بسیار ناچیز است.

حال اگر تا به اکنون وب سایتی برای معرفی خود و اشتراک گذاری تفکرات، خدمات و… نداشته اید؛ پس وقت آن رسیده که دست به کار شوید. برای اینکار ما با جان و دل برای شما مایه می‌گذاریم. چرا که رضایت شما بی‌شک نشاندهنده کار درست خودمان نیز است.

خدمات پشتیبانی وب سایت با وردپرس در شیراز

اگر قبل از سفارش طراحی سایت شخصی در شیراز به مشاوره نیاز دارید هم میتوانید روی متخصصین ما حساب کنید. ما همه جوره پشتتان هستیم و کمکتان میکنیم تا در حوزه کاری خود پرچم دار شوید.

شماره تماس برای کسب مشاوره رایگان و استعلام قیمت طراحی سایت شخصی در شیراز

شرکت طراحی سایت در شیراز 09025140841

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.