خدمات طراحی وب سایت

سفارش سایت شرکتی ویژه ریسپانسیو | رایان تاو 09025140841

سفارش سایت شرکتی ویژه ریسپانسیو
0
(0)

سفارش سایت شرکتی از بهترین شرکت طراحی سایت

لازمه ورود به دنیای آنلاین و بقا در این عصری که همه چیز دیجیتالی شده، داشتن بسترهایی آنلاین مانند وب سایت است. با سفارش سایت شرکتی میتوان وارد حوزه رقابت شد و برند شرکت را بدون محدودیت به همگان معرفی کرد. اکنون اگر شما صاحب شرکت هستید و هنوز وب سایتی برای ارائه محصول، خدمات و برندسازی کسب و کار خود ندارید؛ پس تا دیر نشده باید دست به کار شوید. با سفارش سایت شرکتی از رایان تاو میتوانید خیلی زود توجهات را به سمت خود جذب کنید و بازاریابی و فروش خود را بهبود ببخشید.

در ادامه برای آشنایی با اصول طراحی سایت شرکتی، خدمات طراحی سایت شرکتی، مزیت‌ها، ویژگی‌ها و قیمت سفارش سایت شرکتی همراه ما باشید. این پست ویژه برای شمایی که قصد راه اندازی شرکت و سایتی باکیفیت و شیکی دارید؛ تولید شده است.

 

طراحی سایت شرکتی-رایان تاو 09025140841

 طراحی سایت شرکتی برای چه مشاغلی مفید و موثر است؟

این روزها هر کس حتی حرفی برای گفتن داشته باشد به فکر راه اندازی سایت می‌افتد؛ چه برسد به افرادی که صاحب کسب و کار و شرکت هستند. در حقیقت تمامی مشاغل برای رشد و افزایش فروش، برندسازی، شناخته تر شدن و رونق کسب و کار خود باید هم قدم تکنولوژی باشند. بی‌شک صاحبین کسب و کار و شرکت‌ها بدون داشتن وب سایت شرکتی، یک روزی به بن بست میخورند و به عمرشان تمام میشود.

اگر شما نمیخواهید شرکتتان همیشه زنده بماند؛ باید برای سفارش سایت شرکتی به سراغ شرکت‌های طراحی وب بروید. وب سایت‌های شرکتی برای مشاغل، متخصصین و شرکت‌های زیر مانند نان شب ضروری است.

 • طراحان گرافیک، شرکت‌های تبلیغاتی
 • موسسات و نشریات دولتی و خصوصی
 •  شرکت های خصوصی و دولتی
 • شرکت های صرافی
 • شرکت های ساختمان سازی
 •  چاپخانه ها
 • انبار داران
 • آژانس های هواپیمایی
 • شرکت ها و نهادهای مردمی
 • شرکت های بازرگانی
 • موسسات و مراکز پرستاری
 • و هر شرکتی که محصول یا خدماتی برای عرضه شدن دارد.
 • سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

معرفی امکانات و خدمات طراحی سایت شرکتی

طراحی صفحاتی همچون درباره شرکت، ثبت نام، گالری تصاویر و…

طراحی صفحه تماس با ما (مشمول آدرس دفتر مرکزی، آدرس شرکت، دورنگار، شماره تماس و ایمیل)

طراحی صفحه خرید یا درخواست خدمات

نمایش چارت سازمانی شرکت

درج خبرنامه برای اطلاعیه های شرکت

درج معرفی اعضای شرکت

درج فرم همکاری، استخدام و رزومه

نمایش تایم لاین و تاریخچه شرکت

طراحی بخش قوانین و مقررات شرکت

طراحی صفحه برای دستاوردها، گواهینامه ها، افتخارات و مدال های شرکت

 1. طراحی صفحه مربوط به اخبار شرکت و مقالات

نمایش سایت به زبان دیگر

طراحی صفحات به صورت رسپانسیو و موبایل فرندلی

طراحی صفحات طبق آخرین استانداردهای ux & ui

پیاده سازی امکانات پیشرفته و موردنیاز برای شرکت

پیاده سازی سیستم ارتباطی از طریق چت آنلاین

دریافت گواهینامه ssl برای افزایش سطح امنیت کاربران

امکان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

طراحی سایت شرکتی بر اساس اصول سئو

درخواست و سفارش طراحی سایت شرکتی از رایان تاو

خدمات طراحی سایت شرکتی توسط اعضا تحصیل کرده، خلاق، بروز و کاربلد رایان تاو ارائه میشود. تک تک اعضا، با جان و دل کار کرده و بهترین، امن‌ترین، باکیفیت‌ترین و شیک‌ترین وب سایت شرکتی را تحویل شما میدهند. شما برای سفارش طراحی سایت شرکتی میتوانید همین حالا با رایان تاو تماس بگیرید تا برای برقراری جلسه جهت نیاز سنجی و تعیین قمیت طراحی سایت شرکتی به طور کاملا شفاف، به جلسه آنلاین یا حضوری دعوت شوید.

پس از اتمام طراحی وب، رایان تاو سایت تحویل داده شده را مورد پشتیبانی قرار داده و آن را مدیریت میکند. البته برای افزایش بازدید و نمایش در صفحات گوگل خدمات ویژه تولید محتوا سئو شده نیز به طور جداگانه ارائه میدهد.

 

ما را در صفحه رسمی اینستاگرام آرزوفهیمی دنبال کنید.

سفارش سایت شرکتی یا داشتن شبکه های اجتماعی

طراحی سایت شرکتی مهم‌ترین مرحله در برندینگ آنلاین تجارت شما صاحبین شرکت است. یک سایت شرکتی حرفه ای در حقیقت ویترین شرکت شما در فضای اینترنتی محسوب میشود. ویترینی که کاربران به واسطه در مورد سطح شرکت، گرید و و اعتبار شما قضاوت خواهند کرد.

با توجه به این گفته‌ها شاید پیش خود تصور کنید که راه اندازی پیج‌های اینستاگرامی و شبکه‌های اجتماعی به جای سفارش طراحی سایت شرکتی بهتر بوده و در هزینه ها صرفه جویی میشود. اگر شما چنین تصوری دارید؛ باید بگوییم که سخت در اشتباهید. شما با طراحی سایت شرکتی میتوانید اعتماد و رضایت مشتریان و کاربران را جلب کنید. بی شک ارزش و اعتبارتان بیشتر خواهد شد.

ما نمیگوییم شبکه‌های اجتماعی بد است؛ اتفاقا عالی است. اما سایت شرکتی بسیار بسیار با ارزشتر و قابل اتکا تر است.  امروزه اکثر کاربران هوشیارتر شده و به راحتی بدون اعتماد، دست به خرید یا درخواست خدمات نمیزنند.

شما با سفارش سایت شرکتی میتوانید قشر سخت پسند، آگاه و هوشیار جامعه را به خود مجذوب کنید. شما با طراحی سایت شرکتی حرفه ای می توانید ذهنیت بسیار مثبتی را در ذهن کاربران فضای مجازی ایجاد کنید. وجود یک وب سایت شرکتی شیک، حرفه ای و استاندارد می تواند باعث افزایش اعتبار یک شرکت شود. حال برای دیدن نمونه سایت شرکتی، اطلاع از قیمت خدمات طراحی سایت و دیگر نکات و ویژگی های یک سایت شرکتی با ما از طریق تماس تلفنی به شماره 09025140841-آرزوفهیمی در ارتباط باشید.

 

 طراحی سایت سازمانی ریسپانسیو را از صفحه نموه کارهای رایان تاو مشاهده نمایید.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.