خدمات طراحی وب سایت

قیمت طراحی سایت با وردپرس 1401

قیمت طراحی سایت با وردپرس
0
(0)

قیمت طراحی سایت با وردپرس در سال  ۱۴۰۱ چقدر است؟

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که کارفرمایان از ما میپرسند این است که قیمت طراحی سایت با وردپرس ۱۴۰۱ چقدر است؟ از آنجایی این سوال بر روی تصمیم گیری جهت سفارش طراحی وب سایت با وردپرس اثر میگذارد؛ لذا لازم دانستیم که محتوایی برای شفاف سازی قیمت طراحی سایت با وردپرس در سال ۱۴۰۱ تولید کنیم.

اکنون اگر شما قصد طراحی سایت با وردپرس را دارید اما از قیمت‌ها و تعرفه‌های آن بی خبرید؛ پیشنهاد میدهیم که مطلب پیش رو را بخوانید. بعد از خواندن این مقاله میتوانید بهتر تصمیم بگیرید که آیا خدمات طراحی وب سایت را میخواهید سفارش دهید یا خیر؟

چه عواملی بر روی قیمت طراحی سایت با وردپرس در سال ۱۴۰۱ تاثیر میگذارد؟

چندین فاکتور بر روی قیمت طراحی سایت با وردپرس ۱۴۰۱ تاثیر میگذارد که لازم است کارفرما با هر یک از آن‌ها آشنایی کامل داشته باشد. در ادامه فاکتورها را با هم بررسی میکنیم.

قیمت طراحی سایت با وردپرس سال 1401

نوع دامنه و هاست برای وب سایت

اولین قدم برای طراحی وب سایت چه با وردپرس و چه با کدنویسی، خرید دامنه و هاست است. قیمت دامنه‌های ir، com، shop  و … با هم متفاوت است. به طور مثال دامنه ir نزدیک به ۲۰ هزار تومان و دامنه com نزدیک به چهارصد هزار تومان است. این هزینه باید سالانه تمدید شود. در کنار هزینه هاست اختصاصی نیز هم باید در نظر گرفته شود. به عنوان مثال حجم ۲ گیگ سه ماهه، نزدیک به دویست هزار تومان است.

نوع کسب و کار برای تعیین نوع وب سایت

یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای تعیین قیمت طراحی سایت با وردپرس ۱۴۰۱، نوع کسب و کار است. برای مثال حجم کار برای طراحی وب سایت فروشگاهی نسبت به میزان کار برای طراحی وب سایت خبری، پزشکی، حقوقی، شخصی یا حتی خدماتی بیشتر است. در واقع پیچیدگی‌های فنی راه اندازی فروشگاه‌های اینترنتی زیاد بوده و قیمت به تبع بالاتر میرود.

برای وب سایت فروشگاهی قطعا به امکاناتی نظیر ووکامرس، درگاه پرداخت الکترونیکی، صفحه سبد خرید و… نیاز است. اما خبری از این آپشن‌ها در وب سایت‌های شخصی یا خبری نیست.

سفارش سایت ارزان قیمت

نوع قالب وردپرس

به احتمال زیاد میدانید که وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا آماده است که برای زیباسازی آن به قالب‌های گرافیکی مناسبی نیاز است. خوشبختانه تنوع قالب‌های وردپرس بسیار بسیار زیاد میباشد و دست کارفرما یا طراح وب سایت برای انتخاب بهترین قالب با مناسب‌ترین هزینه باز است.

لازم به ذکر است که در دنیای وب، قالب‌های رایگان هم پیدا میشود؛ اما بهتر است که اول کارتان با قالبی شیک و حرفه ای شروع کنید. هرچه تعداد صفحات و سطح گرافیکی و برنامه نویسی قالب بالاتر و گسترده‌تر باشد؛ به تبع هزینه آن بیشتر است. برای پایین آوردن قیمت طراحی سایت با وردپرس 1401 میتوانید با قالب‌های ارزان قیمت اما مناسب شروع کنید. نگران نباشید؛ بعدا میتوانید قالبی شیک‌تر بر روی وردپرس خود تنظیم کنید.

افزونه‌ها و امکانات آپشن‌ها و امکانات خاص و مد نظر مشتری

تعداد افزونه‌های حرفه ای،آپشن‌ها و امکانات خاصی باعث افزایش قیمت طراحی وب سایت وردپرس ۱۴۰۱ میشود. برای مثال ممکن است که برای وب سایت شخصی، قسمتی برای خرید کتاب، پی دی اف و ویدیوهای آموزشی نیاز باشد. در این صورت در کنار قالب مناسب نیاز به کدنویسی برای ایجاد صفحه خرید باشد.

به طور کلی هر چه حجم پروژه و پیچیدگی‌های آن بیشتر باشد، به تبع مدت زمان انجام آن هم بیشتر میشود. معمولا بین ۱۰ الی ۲۰ روز زمان برای طراحی اولیه سایت بدون محتوا زمان میبرد.

بهینه سازی سایت از مهم ترین فاکتورها برای تعیین قیمت طراحی سایت با وردپرس

قیمت بهینه سازی سایت و تولید محتوا مجزا از قیمت طراحی سایت با وردپرس ۱۴۰۱ است. اما به دلیل اینکه این خدمات بسیار اهمیت دارد؛ لذا لازم دانستیم در همینجا به بهینه سازی سایت (seo)  هم اشاره کنیم.

مدت زمان پیشتیبانی از سوی شرکت

سایت مانند بچه ای می ماند که باید از او دائما نگهداری شود. در واقع بعد از طراحی وب سایت با وردپرس یا با کدنویسی، تیم پشتیبانی باید طبق قرارداد، سایت را کنترل، بهینه و مدیریت کنند. در صورت عدم دریافت خدمات پشتیبانی ممکن است یک شبه سایت شما هک و از دسترس خارج شود.

درخواست خدمات طراحی سایت با وردپرس با مناسب ترین قیمت

تا به اینجا با ۷ فاکتور تاثیرگذار بر روی تعیین قیمت طراحی سایت وردپرس در سال 1401 آشنا شدید. حال برای داشتن وب سایتی باکیفیت، در سطح گرافیکی، امنیت و سرعت بالا میتوانید روی تخصص ما حساب کنید.

هزینه طراحی وب سایت با وردپرس در برابر هزینه ساخت وب سایت با کدنویسی، بسیار کمتر است. چیزی در حد چند میلیون تفاوت دارد. در صورتی که از نظر کیفیت و المان‌های مهم تفاوتی ندارد. پس اگر بودجه بالایی ندارید؛ یا میخواهید در مدت زمان کوتاه صاحب وب سایتی باکیفیت داشته باشید؛ ما میتوانیم به شما کمک کنیم.

از آنجایی که قیمت طراحی سایت با وردپرس برای سایت‌های فروشگاهی، شرکتی، خبری، املاکی، شخصی و… متفاوت است؛ پس برای اطلاع از قیمت طراحی وب سایت با وردپرس ۱۴۰۱ بهتر است با ما تماس بگیرید.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.