آموزش سئو

چرا سئو از اهمیت ویژه ای در سایت برخوردار است؟

اهمیت سئو
0
(0)

به طور تخصصی سئو مخفف Search Engine Optimization است که به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است.

اگر بخواهیم به طور ساده فاکتورهای سئو را بیان کنیم، عبارت است از کلمات بکار رفته در متن و محتوا لینک های ورودی به سایت شما و ساختار مناسب.

یک نکته ی حائز اهمیت این است که سئو فقط مربوط به موتورهای جستجو نمیباشد بلکه به ساختار مناسب سایت هم بستگی دارد.

امروزه اکثر مردم تمام سوالات و مشکلات خود را از طریق موتورها جستجو، جستجو میکنند و به همین دلیل همه ی کسب و کارهای آنلاین نیاز دارند طراحی سایت شان به گونه ای باشد که در صفحات اول رتبه بندی بشوند.

بهینه سازی موتورهای جستجو یا SEO مسئله ای است که این روزها در حوزه ی بازاریابی دیجیتال بسیار مورد توجه قرار گرفته است، و بدون شک هر کسب و کار انلاینی برای معرفی بهتر خدمات خود نیاز دارد تا بهتر دیده بشود.

با این که موتورهای جستجو تا حد زیادی پیچیده هستند اما باید به این نکته توجه داشته باشید که انسان نیستند؛ بناربراین قابلیت تحلیل و درک و شناخت سایت ها را ندارند. به این ترتیب دارا بودن سئو تا حد زیادی به موتورهای جستجو کمک می کند تا کیفیت سایت ها را تشخیص دهد و آن ها را  رتبه بندی کند.

یک سایت بدون داشتن سئو نمی تواند به خوبی در موتورهای جستجو دیده شود، بنابراین کاربران هم قادر به یافتن سایت شما نخواهند بود.

تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکنندگان زیاد از طریق موتور جستجوی گوگل میتواند تاثیر زیادی بر موفقیت هر خدمت آنلاینی بگذارد. و به همین ترتیب بازدیدی که از طریق سئو به دست می آید تاثیر خیلی بیشتری نسبت به تبلیغات دارد و اگر همان ابتدا سئوی سایت خود را به تیم حرفه ای بسپارید دیده شدن کسب و کار خود را به طریقی تضمین کرده اید و همچنین در دراز مدت هزینه ی کمتری نسبت به تبلیغات در بر دارد و به نوعی مقرون به صرفه است.

با توجه به تحقیقات انجام شده در این زمینه به طور میانگین در هر ثانیه ۴۰۰۰۰ جستجو فقط از طریق موتور جستجوی گوگل انجام می شود.

حال با توجه به این مطالب هر چه سئوی سایت شما بهتر باشد و در این آمار سهم بهتری داشته باشید، تجارت شما بهتر دیده می شود و در آخر درآمد بهتری هم خواهید داشت

اگر میخواهید کسب و کار خود به خوبی برای کاربران نشان داده شود و رتبه بندی سایت خود را ارتقا دهید میتوانید از تیم ما مشاوره بگیرید و کار خود را به ما بسپارید.

شماره تماس: 09025140841

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.