آموزش سئو

چگونه تولید محتوا کنیم؟

چگونه تولید محتوا کنیم؟
0
(0)

چگونه تولید محتوا کنیم؟

اگر به دنبال توليد محتوا هستيد و با محتوا آشنايي نداريد در مقاله قبلي بطور كامل محتوا و توليد محتوا را بررسي كرده ايم حتما آنها را مطالعه كنيد اما بطوركلي محتوا مجموعه اي از اطلاعات است كه مخاطب را به سوي هدف راهنمايي مي كند.

درادامه مقاله به چگونگي توليد محتوا مي پردازيم.

بخش هاي مختلف محتوا

 برای اینکه بدانیم چگونه تولید محتوا کنیم باید بخش های مختلف محتوا را بشناسیم.

هر محتواي شامل يك الگو و چينش منظم است كه توليد كننده محتوا از آن بهره مي برد در واقع محتوا شامل موضوع يا عنوان، مقدمه، توضيح كلي و نتيجه گيري است.

موضوع محتوا | چگونه تولید محتوا کنیم؟

يك محتواي استاندارد شامل عنوان يا يك هدف است. اصلي ترين بخش توليد محتوا انتخاب مناسب ترين و نزديك ترين موضوع و عنوان براي محتوا  است.

درمرحله اول شما بايد سعي كنيد موضوعاتي كه براي مخاطب جذاب تر است و به حوزه كاري شما مربوط است را انتخاب كنيد، براي انتخاب درست بهتر است مجموعه اي از عنوان ها را انتخاب كنيد و شروع به ليست كردن آنها روي كاغذ كنيد تا در نهايت مناسب ترين را انتخاب كنيد.

انتخاب عنوان يا موضوع درست

يكي از راه هايي كه به شما كمك مي كند بهترين عنوان را انتخاب كنيد گوگل است، گوگل به شما كمك مي كند كلمات مرتبط را با هدف خود را پيداكنيد.

براي اين كار كلمه مد نظر خود را در گوگل جستجو كنيد و سپس عنوان هاي مرتبط با كلمه خود را از گوگل دریافت کنید.

مقدمه | چگونه تولید محتوا کنیم؟

اكنون بايد شروع به نوشتن يك توضيح كلي درباره موضوع خود كنيم، مقدمه بعد از عنوان اصلي مهم ترين نكته در توليد محتواست با نوشتن مقدمه ي چالشي مخاطب را به خواندن كل محتواي خود جذب مي كنيم.

پس اين شما هستيد كه انتخاب مي كنيد با مقدمه درست مخاطب را در كل مسير با خود همراه كنيد يا مخاطب از خواندن بقيه محتواي شما دلسرد شود.

گسترش محتوا

در قسمت گسترش محتوا بايد تلاش كنيد به موضوع اصلي خود پر و بال دهيد و آن را تا جايي كه مخاطب به آن نياز مند است گسترش دهيد.

نتيجه گيري

درپايان محتوا سعي كنيد تمام مطالب مفيدي كه براي مخاطب بيان كرديد را بطور خلاصه بازگو كنيد يا نتيجه بگيريد كه انجام يا استفاده از آن خوب است يا بد!

سعي كنيد مطالب مهم تر را در ابتداي محتواي خود جا بدهيد و مطالب كم اهميت تر را در پايان ذكر كنيد تا مخاطب زودتر به هدف خود برسد.

نكته كارآمد | چگونه تولید محتوا کنیم؟

بهترين و آسان ترين راه نوشتن و پيشرفت در توليد محتوا اين است كه شما شروع به خواندن مطالب و مقاله هاي مربوط به حيطه ي كاري خود كنيد تا هم نقص هاي رقباي خود را پيدا كنيد و آنها را رفع كنيد و هم با چگونگي توليد يك محتواي استاندارد بيشتر آشنا شويد.

سخن آخر:

اميدوارم مطالب اين مقاله براي شما مفيد باشد از همراهي شما سپاسگزاريم.

شما مي توانيد با خيال راحت بازاريابي محتوا كسب وكار و سايت خود را به تيم مهندسي رايان تاو بسپاريد.

ما را در آپارات دنبال كنيد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.برای برقراری ارتباط با مشاوران می‌توانید از شماره تلفن 09025140841 استفاده کنید.

یا این کار را از طریق آدرس ایمیل holding.rayantav@gmail.com انجام دهید.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.