آموزش سئو

کسب و کار های کوچک

کسب و کار های کوچک
0
(0)

کسب و کار کوچک چیست؟

 کسب و کار کوچک همانطور که از نامش پیداست، به کسب و کار هایی گفته می شود که تعداد کارمند ها و درآمد کمتری نسبت به شرکت ها و کسب و کار های متوسط دارند. همچنین میزان خدمات یا محصولاتی که ارائه می دهند محدودتر است. این محصولات یا خدمات، معمولا به صورت محلی عرضه می شود. که می تواندشامل هر نوع کسب و کاری از خرده فروشی گرفته تا کشاورزی و ساخت و ساز و خدمات، باشد.

ویژگی های یک کسب و کار کوچک

 

گفتیم که یک کسب وکار کوچک، درآمد سالانه، تعداد کارمند و به طبع مشتریان کمتری دارد. همچنین بازار هدف فروش محصولات و خدمات موردنظرش محلی است؛ و تمایل دارد از منطقه خود هرچند کوچک باشد، شروع کند.کسب و کار های کوچک تمایل دارند، نیروی کار کمتری داشته باشند.همچنین هزینه کمتری برای ایده ها و ابتکارات بپردازند.

در مشاغل کوچک ارزش هایی که توسط پرسنل درک می شوند، به یک عامل مشترک در رفتار پرسنل تبدیل می شود. یک مدیریت خوب باید بتواند از این ارزش ها در جهت هدایت تلاش کارمندان استفاده کند. که عملکرد خوبی را در طولانی مدت رقم خواهد زد. همچنین رهبر و مدیر این نوع مشاغل می تواند با مشخص کردن ماموریت ها، سیاست ها، چشم انداز ها و اهداف، پرسنل را با خود همراه کند. 

آنچه مشاغل کوچک برای موفقیت لازم دارند:

 

 مشاغل کوچک برای موفقیت نیاز به شرایط خاصی دارند. مدیران و مالکان جوان و پرشوری که مشتری جذب می کنند؛ مطمئناً کسب و کارشان را به سمت سودآوری سوق می دهند. با این حال، ایده عالی و تمایل به رشد کافی نیست. پس چگونه کسب و کارهای کوچک می توانند به موفقیت برسند؟ در اینجا چهار ستون برای موفقیت یک کسب و کار کوچک آورده شده است:

  1. طرحی برای رشد
  2. راه حل های مناسب فناوری
  3. راهنمایی قانونی
  4. منابع مالی

“من نمی توانم فرمول موفقیت را به شما بدهم ، اما می توانم فرمول شکست را برای شما بیان کنم. این است: سعی کنید همه را راضی کنید.”
– هربرت بیارد ساپ

 مشاغل کوچک به برنامه ای برای رشد نیاز دارند.
 
 بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک بر کارهای روزمره کسب و کار خود تمرکز دارند. و احساس می کنند مهمترین چیزی است که باید به آن توجه کنند. که خب طبیعی است. با این حال ، مالکان باید در نظر بگیرند که در مدت 5یا 10 سال آینده می خواهند شرکتشان چگونه باشد؟
اگر این چشم انداز شامل افزایش اندازه شرکت، مشتری و حاشیه سود باشد، نباید آن را به شانس واگذار کرد! ترسیم برنامه ای برای رشد و ساده سازی فرایندها برای موفقیت در درازمدت حیاتی است. صاحبان مشاغل کوچک با توجه به نیازهای منحصر به فرد کسب و کار خود، باید یک طرح احتمالی ایجاد کنند، در بازاریابی سرمایه گذاری کنند، با مشاغل مکمل شریک شوند و روش های دیگری را برای بهبود رونق کسب و کار خود انجام دهند.
 
 
کسب و کار های کوچک
کسب و کار های کوچک
کسب و کار های کوچک

مشاغل کوچک به راه حل های مناسب فناوری نیاز دارند.
استفاده از فناوری مناسب از همان ابتدا می تواند به رشد تجارت شما کمک کند. استفاده از فناوری و نرم افزار مناسب، در یک کسب و کار کوچک می تواند به آموزش کارمندان، خدمات مشتری، بازاریابی، فروش و موارد دیگر کمک کند. فناوری می تواند باعث صرفه جویی در وقت هنگام مدیریت هر یک از این بخش ها شود. نرم افزار خوب همچنین با قرار دادن اطلاعات مهم مشتریانتان در اختیار شما و انجام کارهای معمول، هنگامی که روز های شلوغی دارید. در زمان صرفه جویی می کند. همچنین داشتن یک وب سایت و فعالیت در فضای مجازی به شناخته شدن هر چه بیشتر کسب و کار شما کمک می کند. برای آگاهی بیشتر مطالعه چگونه بازدید وب سایت خود را بالا ببریم را به شما پیشنهاد میکنیم.
 
مشاغل کوچک نیاز به راهنمایی قانونی دارند.
مثلا برای مذاکره با فروشندگان ، همه مشاغل کوچک به مشاوره حقوقی حرفه ای برای کمک به آنها در قرارداد های تجاری نیاز دارند. وکلای تجاری نه تنها می توانند از اشتباهاتی که منجر به جریمه های سنگین می شود جلوگیری کنند، بلکه داشتن یک مشاور معتمد نیز می تواند اضطراب مربوط به بستن قرارداد های تجاری را کاهش دهد. داشتن وکیل نه تنها برای رسیدگی به مشكلات، مفید است،بلکه می توانند منبع ارزنده ای برای سوالات عمومی کسب و کار، مالیات و بررسی قراردادها باشند.
 
مشاغل کوچک نیاز به بودجه دارند
 
همه مشاغل کوچک به نوعی از بودجه اولیه نیاز دارند. چه از طریق سرمایه گذاری از طرف دوستان و خانواده، چه از طریق وام از بانک یا پس انداز شخصی حاصل شود. 
 

سخن پایانی

ما در گروه مهندسی بازاری رایان تاو آماده انجام هرگونه خدمت مرتبط با ایجاد و رونق کسب و کار های کوچک و بزرگ به شما عزیزان هستیم. خدماتی شامل مشاوره در حوزه دیجیتال مارکتینگ،طراحی وب سایت، سئو و افزایش رتبه سایت(بهینه سازی موتور جستجو). همچنین بازاریابی رسانه های اجتماعی و مدیریت تبلیغات. که فقط بخشی از کار هایی است که تیم ما برای رونق کسب و کار شما انجام می دهد.

 
 

ارتباط با ما

می توانید برای مشاوره و پاسخگویی به سوالات از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام کنید. رایان تاو در رشد کسب و کارتان در کنار شماست. منتظرشما هستیم!

شماره تماس: 09025140841

ایمیل: holding.rayantav@gmail.com 

شماره واتساپ: 09025140841

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.