منتشر شده
13 دی 1400
دسته بندی
آموزش وردپرس

دیدگاه در وردپرس چیست؟ دیدگاه در وردپرس چه اهمیتی دارد؟ چگونه یک دیدگاه جذاب داشته باشیم؟ دیدگاه در وردپرس چند دیدگاه دارد؟ دیدگاه در وردپرس چیست و چگونه دیدگاه ها را مدیریت کنیم؟ بخش دیدگاه در وردپرس و نحوه مدیریت نظرات وردپرس! چگونه بخش دیدگاه در وردپرس را مدیریت کنیم؟

دیدگاه در وردپرس
رایان تاو
بهترین آموزش دیدگاه در وردپرس

دیدگاه در وردپرس چیست؟

دیدگاه در وردپرس در واقع نظر، انتقاد و سوال هایی است که کاربران بعد از بررسی مطالب شما، میتونن در زیر مطالب بنویسن. این طبیعی است که کاربران بعد از خوندن یک متن در مورد آن نظراتی بدن، یا حتی سوالی براشون مطرح بشه که جواب آن مبهم است. دیدگاه تحت کنترل مدیر سایت است. یعنی مدیر سایت میتونه به راحتی تصمیم بگیره آن دیدگاه را پاسخ بده،ویرایش کنه و یا حذف کنه. برای ثبت دیدگاه شما حتما باید عضو سایت شده باشین. برای پاسخ به دیدگاه توسط مدیر سایت، باید حتما نام و ایمیل خودشان را درج کرده باشن. شما میتونید در این قسمت وردپرس و عنوان وردپرس را به صورت کامل مطالعه کنید.

دیدگاه در وردپرس چه اهمیتی دارد؟

دیدگاه در وردپرس اهمیت زیادی برای یک سایت داره. دیدگاه میتونه باعث بشه کلمه کلیدی شما زیاد در سایت بازدید بخوره و نوشته بشه که این برای قوی شدن سئو شما بسیار خوبه. از طرف دیگه باز گذاشتن دیدگاه برای کاربران و پاسخ به آنها باعث میشه که کاربران به شما اعتماد کنن. از این طریق به راحتی میتونید که نظر کاربرانتان را جلب کنید که این برای رشد سایت شما بسیار مفیده. حتی دیدگاه میتونه به شما کمک کنه سوالاتی که برای برای کاربرانتان مطرح شده را به عنوان یک بخش به مطالب هایتان اضافه کنید و در مورد آن به صورت کامل توضیح بدین.

“هر چیزی که ما را خشمگین می سازد، می تواند ما را به خودآگاهی و شناخت بهتر خودمان هدایت کند.”
– یونگ

آموزش تولید محتوای سئو شده
تولید محتوای سایت
سفارش تولید محتوای حرفه ای

چگونه یک دیدگاه جذاب داشته باشیم؟

برای این کار بهتر است که شما یک دیدگاه سفارشی طراحی کنید. دیدگاه شما باید جذاب باشه و به راحتی دیده بشه. سعی کنید که حتما پاسخ خوبی به نظرات کاربرانتان بدین. دیدگاه های منفی را میتونید در سایت خودتان نشان ندین که باعث بشه دیگر کاربران هم به شما اعتماد نکنن. گاهی اوقات ممکنه که یک دیدگاهی را دوست داشته جواب بدین که متن آن با قوانین سایت شما هم خوانی نداره. در این صورت این دیدگاه تاثیر منفی در سئو شما میزاره. برای اینکه آن متن از قوانین سایت شما پیروی کنه میتونید آن را ویرایش کنید.

دیدگاه در وردپرس
دیدگاه در وردپرس چند دسته تقسیم میشود؟
  1. مال من ( دیدگاه هایی که شما ثبت کردین را نمایش میده )
  2. تایید شده ( آن دسته دیدگاه هایی را نمایش میده که شما تایید کردین )
  3. در انتظار تایید ( دیدگاه هایی را نمایش میده که جدید باشن و شما هنوز پاسخی نداده باشین )
  4. جفنگ ( دیدگاه هایی که پاسخ داده شدن )
  5. زباله دان ( دیدگاه هایی که شما دوست داشتین آنها را حذف کنید )
  6. همه ( تمام دیدگاه هایی که تا به حال ثبت شدن. چه آنهایی که جواب داده شدن. چه آنهایی که در انتظار جواب هستن. به جز دیدگاه های حذف شده )
نتیجه گیری

در این مقاله با مفهوم دیدگاه در وردپرس آشنا شدیم. از اهمیت آن در وردپرس و سئو سایت صحبت کردیم. نکات مهم برای داشتن یک دیدگاه جذاب برای جلب اعتماد کاربران را مطرح کردیم. اگر به آموزش سئو علاقه دارید و تمایل دارین که اطلاعات بیشتری کسب کنید آموزش های سئو ما را در وب سایت و صفحه رسمی آپارات رایان تاو دنبال کنید. سایت ما مطالب مفید و کاملی برای داشتن یک سایت خوب با بازدهی بالا را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

حرفه ای آموزش ببینید تا حرفه ای عمل کنید

ما یک تیم حرفه ای هستیم و تمام تلاشمون رو میکنیم تا حرفه ای عمل کنیم. اگر شماهم به دنبال حرفه ای شدن هستید، آموزش های مارو از دست ندید. مطمئن باشید که ما یک روش تولید محتوای کاملا کاربردی بر اساس تجربیات واقعی داریم.

خدمات آموزش رایان تاو