0
(0)
منتشر شده
18 دی 1400
دسته بندی
آموزش وردپرس

برچسب ها در وردپرس چیست؟ برچسب ها در وردپرس چه کاربردی دارند؟ نکات مهم برای انتخاب و نوشتن یک برچسب مناسب چیست؟ استفاده اصولی از برچسب ها در وردپرس! نحوه برچسب گذاری در وردپرس به صورت حرفه ای چگونه است؟ آشنایی با تفاوت دسته و برچسب در وردپرس و نحوه استفاده از آنها!

برچسب ها در وردپرس
رایان تاو
بهترین آموزش برچسب در وردپرس

برچسب در وردپرس چیست؟

برچسب ها در وردپرس در واقع کلمات کلیدی (تگ) مرتبط با موضوع اصلی مقاله و یا پست شما هستن. برای راحت دسته بندی کردن مطالب شما باید از برچسب استفاده کنید. آنها به کاربرانتان این اختیار را میدن که به راحتی متوجه بشن هدف شما در این پست چی هست و به راحتی آن را بخونن. درست نیست که تعداد برچسب های شما برای یک پست زیاد باشه. گوگل اعلام کرده که برای اینکه امتیاز بهتری کسب کنید باید برچسب های شما کمتر از 10 عدد باشه. در هر برچسب میتونید از 3 تا 10 کلمه استفاده کنید. اما هرچقدر کمتر باشه نتیجه بهتری داره. برای مطالعه بیشتر در مورد اینکه تولید محتوا را از کجا شروع کنیم میتونید به این صفحه مراجعه کنید.

برچسب ها در وردپرس چه اهمیتی دارند؟

همانطور که گفتم برچسب ها باعث میشن کاربران راحت تر مطالب شما را درک کنند و به راحتی به صفحات دیگر مراجعه کنند. برچسب ها در رتبه بندی سئو تاثیر خوبی دارن. باعث میشن رتبه پست شما در گوگل بالاتر بره. از آنجایی که با استفاده از هر برچسب باعث میشه سایت شما یک صفحه ایجاد کنه، اگر تعداد برچسب های انتخابی برای یک پست کوتاه، زیاد باشه سایت شما رتبه خوبی نمیگیره. یعنی که سایت شما محتوای خالی ارائه میده. (برای یک پست فروش محصول اگر 10 برچسب انتخاب کنید، انگار که 10 صفحه برای این محصول ایجاد کردین. این کار به شدت اشتباه است. ) شما میتونید برای کسب اطلاعات در مورد عنوان سئو در وردپرس و نحوه نوشتن آن به این صفحات مراجعه کنید.

“حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است! هرچه توان انسان کمتر باشد ادعای او بیشتر است و هرچه توان انسان بیشتر شود ادعایش کمتر میگردد”
– دکتر حسابی

آموزش تولید محتوای سئو شده
تولید محتوای سایت
سفارش تولید محتوای حرفه ای

نکات مهم برای انتخاب برچسب ها در وردپرس چیست؟

برچسب شما بهتر است که شامل کلمه کلیدی نباشه. ( مثال: عنوان: متا در وردپرس چیست / کلمه کلیدی: متا در وردپرس / برچسب ها: آموزش متا، نوشتن بهترین متا و … .)

  1. برچسب شما میتونه که از شامل مترادف کلمه اصلی شما باشه.
  2. از تعداد برچسب های کمتری استفاده کنید.
  3. برچسب شما باید به موضوع پستتان ربط داشه باشه.
  4. از برچسب های گمراه کننده استفاده نکنیم.
  5. برچسب شما باید کوتاه باشه. ( جمله طولانی ننویسید )
  6. برچسب باید با دسته بندی اصلی فرق داشته باشه.
  7. برچسب تکراری استفاده نکنید. ( این یعنی به تعداد هر بار استفاده از یک برچسب چند صفحه خالی دارین. )
برچسب ها در وردپرس
نتیجه گیری

در این مقاله با مفهوم برچسب ها آشنا شدیم. از اهمیت آن در وردپرس و سئو سایت صحبت کردیم. نکات کلیدی برای نوشتن یک برچسب مناسب را مطرح کردیم. اگر به آموزش سئو علاقه دارید و تمایل دارین که اطلاعات بیشتری کسب کنید آموزش های سئو ما را در وب سایت و صفحه رسمی آپارات رایان تاو دنبال کنید. همچنین میتونید برای کسب اطلاعات در مورد ویژگی های یک سایت حرفه ای به این صفحه مراجعه کنید. سایت ما مطالب مفید و کاملی برای داشتن یک سایت خوب با بازدهی بالا را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

حرفه ای آموزش ببینید تا حرفه ای عمل کنید

ما یک تیم حرفه ای هستیم و تمام تلاشمون رو میکنیم تا حرفه ای عمل کنیم. اگر شماهم به دنبال حرفه ای شدن هستید، آموزش های مارو از دست ندید. مطمئن باشید که ما یک روش تولید محتوای کاملا کاربردی بر اساس تجربیات واقعی داریم.

خدمات آموزش رایان تاو

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.