0
(0)
منتشر شده
7 دی 1400
دسته بندی
تولید محتوا و سئو

چکیده در وردپرس چیست؟ چکیده در وردپرس چه اهمیتی دارد؟ نکات مهم چکیده در وردپرس چیست؟ نحوه افزودن چکیده در وردپرس چگونه است؟ نحوه نمایش خلاصه مطالب در وردپرس چگونه است؟ آموزش سفارش سازی طول چکیده نوشته در وردپرس! نمایش خلاصه مطالب با قابلیت درج لینک در وردپرس چگونه است؟

چکیده در وردپرس
رایان تاو
بهترین آموزش چکیده در وردپرس

چکیده در وردپرس چیست؟

چکیده خلاصه ای کلی از مطالب صفحه و یا وبسایتتان است. داشتن چکیده برای هر صفحه لازمه. چکیده در صفحه اول قرار میگیره و باعث میشه کاربر قبل از شروع کردن به خواندن همه مطالب اول خلاصه آنها را بخواند. اینطوری متوجه میشه که موضوع اصلی که به دنبال آن میگرده در صفحه شما قرار داره یا نه. و یا حتی ممکنه به دنبال کسب اطلاعات جدید درون صفحه شما باشه. میتونید به دو مدل بنویسید. یکی به صورت کپی کردن یک جمله از هر پاراگراف. دیگری به صورت آزاد است. یعنی میتونید خلاصه مفیدی از تمام اطلاعات صفحه به صورت دستی بنویسید.

چکیده در وردپرس چه اهمیتی دارد؟

بعد از عنوان در وردپرس، چکیده در صفحه قرار داره. خب اینجاست که اهمیت آن مشخص میشه. عنوان در وردپرس نقش اول را برای جذب کاربران داره. بعد از آن کاربر به دنبال خلاصه از مطالب صفحه میگرده. کاربر باید متوجه بشه که مطالب شما جذاب و مفید است یا نه. آنها به دنبال موضوعات جدید میگردند. موضوعاتی که در دیگر سایت ها نتونستن پیدا کنند. پس میشه گفت چکیده نقش موثری در جذب کاربران داره. باعث میشه سئو سایت شما قوی بشه. به صورت غیر مستقیم تاثیر خوبی بر رتبه بندی موتورهای جستجوگر داره.

  • هر کس باید برای تمرین، هر روز حداقل دو کاری که از آن ها نفرت دارد را انجام دهد.

– ویلیام جیمز

آموزش تولید محتوای سئو شده
تولید محتوای سایت
سفارش تولید محتوای حرفه ای

نکات کلیدی و مهم چکیده در وردپرس چیست؟

  1. از کلمه کلیدی استفاده کنید.
  2. چکیده را به تعدادی کلمات تقسیم کنید که مرتبط با موضوع صفحه شما باشه.
  3. از لینک های داخلی برای مراجعه به صفحات دیگر استفاده کنید. (برای کسب اطلاعات بیشتر کاربران)
  4. هدفتون از نوشتن این مطلب با این موضوع بنویسید.
  5. روش هایی که در ارائه مطلبتان استفاده کردین را بنویسید.
  6. توجه کنید که به زبان خیلی راحت چکیده را بنویسید. (کاربر نباید برای هر کلمه مبهم مجبور به سرچ بشه)
  7. طول چکیده شما باید کوتاه باشه. (در حد 2 الی 3 خط)
نحوه افزودن چکیده در وردپرس چگونه است؟

این کار خیلی راحته. کافیه فقط وارد ویرایش نوشته خودتان بشید. در قسمت بالای صفحه بر روی تنظیمات صفحه بزنید. تیک مربوط به آن و یا هر بخش دیگری که نیاز دارید را فعال کنید. بعد از آن در پایین صفحه شما زیر نوشته هایتان با عنوان چکیده قرار دارد.

چکیده در وردپرس
نتیجه گیری

در این مقاله با مفهوم چکیده آشنا شدیم. از اهمیت آن در وردپرس و سئو سایت صحبت کردیم. نکات کلیدی برای نوشتن یک چکیده خوب را مطرح کردیم. اگر به آموزش سئو علاقه دارید و تمایل دارین که اطلاعات بیشتری کسب کنید آموزش های سئو ما را در وب سایت و صفحه رسمی آپارات رایان تاو دنبال کنید. سایت ما مطالب مفید و کاملی برای داشتن یک سایت خوب با بازدهی بالا را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

حرفه ای آموزش ببینید تا حرفه ای عمل کنید

ما یک تیم حرفه ای هستیم و تمام تلاشمون رو میکنیم تا حرفه ای عمل کنیم. اگر شماهم به دنبال حرفه ای شدن هستید، آموزش های مارو از دست ندید. مطمئن باشید که ما یک روش تولید محتوای کاملا کاربردی بر اساس تجربیات واقعی داریم.

خدمات آموزش رایان تاو

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.