منتشر شده
20 دی 1400
دسته بندی
آموزش وردپرس

دسته بندی در وردپرس چیست؟ دسته بندی پست ها در وردپرس چه اهمیتی دارند؟ نکات مهم برای ایجاد دسته بندی در وردپرس چیست؟ آموزش نمایش مطالب خاص در یک دسته بندی! آموزش دسته بندی نوشته ها در وردپرس! افزودن دسته بندی سفارشی در وردپرس چگونه است؟!

دسته بندی پست ها در وردپرس
رایان تاو
بهترین آموزش دسته بندی پست ها در وردپرس

دسته بندی پست ها در وردپرس چیست؟

دسته بندی پست ها در واقع به معنی سازماندهی کردن مطالب است. یعنی مقاله های سایت شما به صورت منظمی قرار گرفتن و کاربران به راحتی میتونن به مطالب دسترسی داشته باشن و گمراه نشن. با این کار شما میتونید عناوین اصلی را برای نمایش در صفحه اصلی قرار بدین و هر مقاله ای که مرتبط با آن باشه را زیرمجموعه همان عنوان قرار بدین. شما میتونید برای کسب اطلاعات در مورد وردپرس به این صفحه مراجعه کنید.

دسته بندی پست ها در وردپرس چه اهمیتی دارند؟

دسته بندی پست ها به زیبایی ظاهر وبسایت شما خیلی کمک میکنه. از طرفی بسیار منطقی است که کاربران زمان زیادی را صرف پیدا کردن مطالب نکنند. کاربران به راحتی میتونن مطلب مورد نظر را پیدا کنند و همزمان موضوعات مرتبط با آن را ببینند. سایت شما نظم خاصی پیدا میکنه. از این طریق به راحتی میتونید مقاله های جدید را به دسته ها اضافه کنید. شما میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عنوان سئو و نحوه نوشتن آن در وبلاگ به این صفحات مراجعه کنید.

“حرفه ای زندگی کنید مردم هیچ وقت بابت ضعفت ازت متنفر نیستن اونا به خاطر قدرت و توانایی هات ازت متنفرن ! پس سعی کن قوی باشی و به نظر دیگران بی اهمیت”
– وودی آلن

آموزش تولید محتوای سئو شده
تولید محتوای سایت
سفارش تولید محتوای حرفه ای

نکات مهم برای ایجاد یک دسته بندی مناسب در وردپرس چیست؟

  1. برای اضافه کردن هر دسته باید عنوان اصلی را به جای نام مادر قرار بدین. ( مثلا اگر یک وبسایت مربوط به عرضه پوشاک دارین برای دسته بندی باید شلوار، مانتو، کاپشن و … را به عنوان نام مادر قرار بدین تا کاربران بتونن به راحتی محصول مورد نیاز را پیدا کنند. )
  2. باید یک آدرس برای دسته خود مشخص کنید. ( آدرس در وردپرس همان نامک است. )
  3. زیر مجموعه ها را به درستی قرار بدین. ( مثلا برای شلوار: شلوار کتان، شلوار لی، شلوار پارچه ای و …)
  4. برای اینکه کاربر بهتر متوجه بشه محتوای هر دسته چه چیزی است میتونید یه توضیح کلی در این قسمت اضافه کنید. البته این کار اجبار نیست.
دسته بندی پست ها در وردپرس
به چند روش میتونیم دسته بندی ایجاد کنیم؟
  1. دسته بندی کردن مطالب در وردپرس به وسیله المنتور
  2. نمایش دادن شبکه ای پست ها به وسیله فیوژن بیلدر
  3. دسته بندی کردن مطالب خاص به وسیله نصب افزونه های سفارشی
نتیجه گیری

در این مقاله با مفهوم دسته بندی پست ها آشنا شدیم. از اهمیت آن در وردپرس و سئو سایت صحبت کردیم. نکات کلیدی برای ایجاد دسته بندی مناسب را مطرح کردیم. اگر به آموزش سئو علاقه دارید و تمایل دارین که اطلاعات بیشتری کسب کنید آموزش های سئو ما را در وب سایت و صفحه رسمی آپارات رایان تاو دنبال کنید. سایت ما مطالب مفید و کاملی برای داشتن یک سایت خوب با بازدهی بالا را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

حرفه ای آموزش ببینید تا حرفه ای عمل کنید

ما یک تیم حرفه ای هستیم و تمام تلاشمون رو میکنیم تا حرفه ای عمل کنیم. اگر شماهم به دنبال حرفه ای شدن هستید، آموزش های مارو از دست ندید. مطمئن باشید که ما یک روش تولید محتوای کاملا کاربردی بر اساس تجربیات واقعی داریم.

خدمات آموزش رایان تاو