0
(0)
منتشر شده
19 بهمن 1400
دسته بندی
آموزش وردپرس

دسته بندی اصلی و فرعی در وردپرس چیست؟ دسته بندی اصلی در ودرپرس چیست؟ دسته بندی فرعی در وردپرس چیست؟ دسته بندی در وردپرس چه اهمیتی دارد؟ چگونه محتواهای سایت را دسته بندی کنیم؟ چرا باید نوشته های سایت را دسته بندی کرد؟ آموزش استفاده صحیح دسته بندی در ودرپرس؟ آموزش و مدیریت دسته بندی در وردپرس؟

دسته بندی اصلی و فرعی در وردپرس چیست؟
رایان تاو
بهترین آموزش وردپرس

دسته بندی اصلی و فرعی در وردپرس چیست؟

پس از خرید دامنه و راه اندازی وردپرس شما باید یک هاست تهیه کنید تا با وردپرس شما در ایران همخوانی داشته باشه. قطعا برای راه اندازی سایت خودتان باید پست هایی برای معرفی حرفه مورد نظرتان به کاربران در سایت قرار بدید. برای نوشتن یک پست جدید اول شما عنوان را انتخاب میکنید. بعد از آن به سراغ دسته بندی و سپس برچسب میرید. باید بدونید برای اینکه پست شما بتونه در موتورهای جستجوگر به درستی نمایش داده بشه و با هر سرچی که مرتبط با پست شما است نمایش داده بشه باید دسته بندی مناسبی را انتخاب کنید.

دسته بندی در وردپرس به این معنی است که شما بتونید در سایت خودتان محتوا ها را سازماندهی کنید. باید بتونید که موضاعاتی که با یکدیگر مرتبط هستند را در یک دسته بندی قرار بدید. با این کار، کاربر به راحتی میتونه پست مورد نظرش را مشاهده کنه. اگر شما این کار را انجام ندین در آخر متوجه میشید که تعداد زیادی پست بارگزاری کردین که نامرتب هستند و باعث سردرگمی کاربر میشه.

دسته بندی اصلی چیست؟

دسته بندی اصلی در واقع اصلی ترین عنوانی است که تمامی نوشته ها به آن وصل میشن. مثلا برای آموزش وردپرس دسته بندی اصلی شما میشه آموزش وردپرس و زیر مجموعه اینها میشه هر آنچه که درون وردپرس نیاز است تا کاربر بدونه. مثل: نامک، متا، چکیده و … . شما باید با توجه به حره خودتان و سایتی که طراحی کردید دسته بندی های مشخصی داشته باشید که میدونید کاربران به دنبال آنها میگردند.

“آدم موثر و اثربخش کسی است که آینده.اش را میسازد نه این که آن را پیش بینی کند.”
– آلبرت بندورا

آموزش تولید محتوای سئو شده
تولید محتوای سایت
سفارش تولید محتوای حرفه ای

دسته بندی فرعی چیست؟

دسته بندی فرعی درر واقع تمام زیر مجموعه هایی حساب میشن که خودشان باز به تعدادی زیر مجموعه دسته بندی میشن. مثلا برای آموزش وردپرس دسته بندی فرعی میتونه آموزش سئو وردپرس باشه یا آموزش وبلاگ نویسی در ودرپرس باشه. تقسیم بندی این عنوان ها در زیر هر دسته باید با دقت بالایی انجام بشه.

دسته بندی اصلی و فرعی در وردپرس
اهمیت دسته بندی در ودرپرس چیست؟

در اول همین مقاله گفتم که دسته بندی وردپرس باعث منظم شدن نوشته های شما میشه. ظاهر سایت شما زیباتر میشه. با وجود نظم خاص کاربر گمراه نمیشه و میدونه که درکدوم قسمت باید دنبال نوشته مورد نظر خودش بگرده. پس لطفا از این تکنیک غافل نشید تا بتونید بازدید کننده بیشتری دریافت کنید و رتبه بندی خوبی در موتورهای جستجوگر بگیرید.

نتیجه گیری

در این مقاله با مفهوم دسته بندی اصلی و فرعی آشنا شدیم. از اهمیت آن در وردپرس و سئو سایت صحبت کردیم. نکات مهم برای انتخاب دسته بندی را مطرح کردیم. اگر به آموزش سئو علاقه دارید و تمایل دارین که اطلاعات بیشتری کسب کنید آموزش های سئو ما را در وب سایت و صفحه رسمی آپارات رایان تاو دنبال کنید. سایت ما مطالب مفید و کاملی برای داشتن یک سایت خوب با بازدهی بالا را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

حرفه ای آموزش ببینید تا حرفه ای عمل کنید

ما یک تیم حرفه ای هستیم و تمام تلاشمون رو میکنیم تا حرفه ای عمل کنیم. اگر شماهم به دنبال حرفه ای شدن هستید، آموزش های مارو از دست ندید. مطمئن باشید که ما یک روش تولید محتوای کاملا کاربردی بر اساس تجربیات واقعی داریم.

خدمات آموزش رایان تاو

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.