آموزش آموزش تولید محتوا و سئو

تأثیر دامنه روی سئو سایت و نکات مهم مرتبط با آن

تأثیر دامنه روی سئو از نکات بسیار مهم در دنیای دیجیتال و کسب و کار های امروزی در نظر گرفته می شود. دامنه نشان دهنده هویت کار شما خواهد بود.
0
(0)

به طور کلی اولین گام برای آن که بتوانیم به دنیای کسب و کار اینترنتی ورود کنیم؛ این است که یک نام تحت عنوان نام دامنه برای خود برگزینیم. در نظر داشته باشید که انتخاب نام دامنه مناسب، از حیاتی‌ترین مواردی است که باید به آن توجه ویژه داشته باشید. علاوه بر آن انتخاب دامنه می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در رشد وب سایت شما داشته باشد. همچنین جایگاه برند شما را در نقطه مناسبی قرار دهد. در این مقاله قصد داریم در رابطه با تأثیر دامنه مناسب روی سئو اطلاعات و مطالب مفیدی را برایتان عنوان سازیم. خواهشمندیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. 

دامنه در واقع نام اینترنتی هر وب سایت در نظر گرفته می‌شود. از این رو انتخاب صحیح آن برای رونق هر کسب و کاری بسیار مهم و ضروری می‌باشد. نام دامنه وب سایت شما باید الهام گرفته از نوع کسب و کارتان باشد. بنابراین باید در انتخاب آن دقت و توجه ویژه داشته باشید. همچنین باید اصول متناسب با آن را رعایت کنید. نام دامنه مناسب روی سئو سایت تأثیر بسیار زیادی دارد. در رابطه با سئو و نکات مهم مرتبط با آن در مقالات قبل توضیحاتی را عنوان کردیم. از این روش را می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک مشخصات کلیک کنید. تا اطلاعات مورد نیاز خود را از این طریق بدست آورید.

تأثیر انواع دامنه روی سئو سایت

امروزه میلیونها دامنه در اینترنت وجود دارند. که دارای پسوندهای مختلفی مانند com. یا net. می‌باشند. جالب است بدانید هر کشور با توجه به نامش دارای دامنه‌های متفاوتی می‌باشد. به عنوان مثال برای کشور ایران از دامنه ir.  استفاده می‌کنند. بسیاری از پسوندهای دامنه در اینترنت وجود دارند که برای سازمان‌ها و ارگان‌های مشخصی طراحی شده‌اند. به عنوان مثال دامنهٔ org.  مخصوص سازمان سنجش می‌باشد. در واقع این دامنه نشان دهنده هویت این سازمان است.

 به طور کلی می‌توان این طور بیان کرد که هر دامنه اینترنتی از دو بخش دامنه و پسوند تشکیل شده است. به عنوان مثال در وب سایت rayantav.ir  عبارت rayantav دامنه و ir. پسوند آن نامیده می‌شود. از این رو می‌توان دریافت نام دامنه از اهمیت و ارزش بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. همچنین تأثیر بسیار زیادی بر روی سئو وب سایت می‌گذارد. لازم است عنوان کنیم برای انتخاب پسوند دامنه هیچ محدودیتی وجود ندارد. اما انتخاب آن باید بر اساس نوع کسب و کار شما انتخاب شود. تا تأثیر گذاری بیشتر و بالاتری داشته باشد. در مقالات بعد توضیحاتی در خصوص انواع دامنه‌ها برایتان عنوان خواهیم کرد. همچنین هر کدام را به صورت مفصل و دقیق برایتان بیان کنیم. 

جمع بندی مطالب و نکات پایانی

با توجه به نکاتی که در طول این مقاله عنوان کردیم، دریافتیم که دامنه وب سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. همچنین در این مقاله در رابطه با تأثیر دامنه روی سئو وب سایت مطالبی را عنوان کردیم. علاوه بر آن دریافتیم که دامنه نشان دهندهٔ هویت یک وب سایت و همچنین نوع کسب و کار آن در نظر گرفته می‌شود. بنابراین توصیه می‌کنیم در انتخاب دامنه وب سایت خود دقت و توجه ویژه داشته باشید. تا سبب افزایش بازدید و ترافیک وب سایت خود شده و به موفقیت بیشتر و بالاتری دست یابید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت اصلی ما مراجعه کنید. علاوه بر آن می‌توانید برای مشاهده بسیاری از ویدیوهای آموزشی در خصوص آموزش سئو، انتخاب دامنه و… به صفحه آپارات ما نیز مراجعه فرمایید.

 از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید از شما صمیمانه سپاسگزاریم. تیم پشتیبانی رایان تاو امیدوار است از مطالب گفته شده لذت برده باشید. همچنین مطالب برایتان مفید و آموزنده واقع شده باشند.

تماس با ما

برای برقراری ارتباط با مشاوران و متخصصان ما می‌توانید با شماره تلفن 09025140841 تماس حاصل فرمایید. یا از آدرس ایمیل holding.rayantav@gmail.com کمک بگیرید. مشاوران و متخصصان ما همواره پاسخگوی سؤالات و نیاز شما بوده و شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی خواهند کرد.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.