آموزش وردپرس

قالب نوشته ها در وردپرس

قالب نوشته در وردپرس
منتشر شده
15 دی 1400
دسته بندی
آموزش وردپرس

قالب نوشته ها در وردپرس چیست؟ قالب نوشته ها در وردپرس چه اهمیتی دارد؟ نکات مهم و کلیدی برای انتخاب و طراحی قالب نوشته ها چیست؟ تفاوت نوشته و برگه در وردپرس چیست؟ راهنمای انتخاب قالب مناسب برای وردپرس!

قالب نوشته در وردپرس
رایان تاو
بهترین آموزش قالب نوشته ها در وردپرس

قالب نوشته ها در وردپرس چیست؟

قالب نوشته ها در واقع ساختار اصلی برای نمایش مطالب شما در وبسایت شما است. زمانی که برای کسب اطلاعات و یا خرید اینترنتی وارد یک وبسایت میشیم، اولین چیزی که اهمیت داره و به چشم میاد ظاهر، ترتیب، نظم و خوانایی وبسایت است. در واقع یک وبسایت خوب باید به شکل چیدمان مطالب و محصولات و یا هر چیز دیگر درون سایتش توجه کنه. فهم و درک آسان و راحتی پیدا کردن مطالب درون وبسایت شما توسط کاربران توسط قالب نوشته ها باید طراحی بشه. برای دیدن آموزش های جدید سئو میتونید به این سایت مراجعه کنید.

قالب نوشته ها در وردپرس چه اهمیتی دارد؟

قالب نوشته ها در واقع برای راحتی وآسانی کاربران طراحی میشن. از این جهت میشه گفت که این امر موجب میشه ترافیک سایت شما به خوبی بالا بره. وبسایت خوب و قوی ای داشته باشین. با کسب امتیازات بالا در رتبه های اول موتورهای جستجوگر نمایش داده بشین. برای دیدن آموزش های تولید محتوا به این صفحه مراجعه کنید.

“به راهی که اکثر مردم می روند شک کن، اغلب مردم فقط تقلید می کنند. از متمایز بودن نترس. انگشت نما بودن بهتر از احمق بودن است.”
– صادق هدایت

آموزش تولید محتوای سئو شده
تولید محتوای سایت
سفارش تولید محتوای حرفه ای

نکات کلیدی برای انتخاب قالب نوشته ها چیست؟

 1. از قالب های رایگان وردپرس استفاده نکنید. ( این قالب ها به زبان فارسی نیستن. به همین دلیل چپ چین هستن و هنگام قرار دادن اطلاعات با زبان ما همخوانی ندارن. )
 2. از قالب های فارسی اما قالب اصلی استفاده کنید.
 3. قالب ساده، زیبا و خوانایی انتخاب کنید.
 4. قالب انتخابی شما باید مطابق با موتورهای جستجوگر باشه. ( برای اینکه به راحتی نمایش داده بشن. )
 5. به ظاهر سایتتان برای نمایش در گوشی های هوشمند و نمایش همان سایت درلپ تاپ توجه کنید. ( امروزه خیلی از کاربران با گوشی های هوشمند مطالب را سرچ میکنند. )
 6. قالب انتخابی شما باید سئوی مناسبی داشته باشه.
 7. از طراحی گرافیک در قالب غافل نشین.
 8. قالبی انتخاب کنید که تحت پشتیبانی زبان های مختلفی باشه.
 9. قالب انتخابی شما باید از افزونه های مختلفی پشتیبانی کنه.
 10. فونت قالبتان را مناسب انتخاب کنید تا برای کاربران خوانا باشه.
 11. یک قالب متناسب با نوع کسب و کارتان انتخاب کنید.
قالب نوشته ها در وردپرس
تفاوت قالب نوشته های رایگان و غیر رایگان چیست؟

قالب نوشته های رایگان بعد از مدتی در موتورهای جستجوگر پشتیبانی نمیشن. یعنی در واقع برای کاربران قابل مشاهده نیستن. شما برای هر چیزی که هزینه کنید قطعا سود خریدتان را میبینید. از طرف دیگر قالب های رایگان امنیت پایینی دارن. بعد از مدتی ممکن است به راحتی هک بشن. حتی برخی از قالب های رایگان از سئو مناسبی برخوردار نیستن. پس سعی کنید با پرداخت هزینه کمی از قالب های استاندارد استفاده کنید که به مشکل نخورین. حتی شما میتونید قالب سفارشی طراحی کنید.

نتیجه گیری

در این مقاله با مفهوم قالب نوشته ها در وردپرس آشنا شدیم. از اهمیت آن برای سئو و سایت صحبت کردیم. نکات کلیدی برای انتخاب یا طراحی یک قالب مناسب را مطرح کردیم. اگر به آموزش سئو علاقه دارید و تمایل دارین که اطلاعات بیشتری کسب کنید آموزش های سئو ما را در وب سایت و صفحه رسمی آپارات رایان تاو دنبال کنید. سایت ما مطالب مفید و کاملی برای داشتن یک سایت خوب با بازدهی بالا را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

حرفه ای آموزش ببینید تا حرفه ای عمل کنید

ما یک تیم حرفه ای هستیم و تمام تلاشمون رو میکنیم تا حرفه ای عمل کنیم. اگر شماهم به دنبال حرفه ای شدن هستید، آموزش های مارو از دست ندید. مطمئن باشید که ما یک روش تولید محتوای کاملا کاربردی بر اساس تجربیات واقعی داریم.

خدمات آموزش رایان تاو

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *