0
(0)
منتشر شده
20 آذر 1400
دسته بندی
تولید محتوا و سئو

وبسایت چیست؟ وبلاگ چیست؟ تفاوت وبلاگ و وبسایت در چیست؟ چگونه وبلاگ نویسی را شروع کرده و از آن پول در بیاریم؟ معرفی وبلاگ به موتور های جستجوگر! چگونه وبلاگ بسازیم و آن را مدیریت کنیم؟ چگونه وبلاگ نویسی را شروع کنیم؟ 

مطالب وبلاگ
رایان تاو
بهترین آموزش وبسایت

وبسایت چیست؟

پیش از هرچیز بگم که وب سایت خیلی قبل تر از وبلاگ به وجود آمده و بعد از اینکه وب دراینترنت رشد زیادی کرد تعداد زیادی وبلاگ شروع به کار کردن. اسم، آدرس، شماره تلفن، تعدادی عکس، یک معرفی نامه کلی و همینطور اینکه در چه کارهایی استعداد دارین، به عنوان اولین وب سایت ها معروف بودن. اما با گذشت زمان یک سری از شرکت ها این اطلاعات شخصی رو به عنوان یک کاتالوگ آنلاین در نظر گرفتن. به طور کلی ما انتظار نداریم که به طور همیشگی اطلاعات یک وب سایت در حال تغییر باشه ممکنه که حتی بعضی از آنها ثابت باشن و اصلا تغییری نکنن. اما این مهمه که، اطلاعاتی که در یک وب سایت به اشتراک گذاشته میشه اطلاعات درست و معتبری باشن! (یک سری اطلاعات مثل: آدرس شرکت،شماره تلفن و قیمت باید در صورت اینکه تغییر کرده باشن در وب سایت هم حتما تغییر بدیم.)

وبلاگ چیست؟

وبلاگ یک یا چند صفحه اینترنتی که به صورت انفرادی یا گروهی میتونن در مورد مطالب متنوعی، مطلب به اشتراک بذارن. در این روزها هرجایی که تلویزیون، رادیو، روزنامه و خبرگزاری ها در دسترس نباشن با استفاده از صفحات وبلاگ میتونیم از اخبار مهم جهان اطلاع داشته باشیم. واژه وبلاگ توسط یک وبلاگ نویس آمریکایی ابداع شده که اوایل به عنوان یک دفترچه اطلاعات شخصی که به صورت همراه و آنلاین بودهس شناخته شد. وب به معنی شبکه جهانی اطلاعات و لاگ به معنی فایل هایی است که در کامپیوتر میتونیم ثبت و ذخیره کنیم.

  • برای کسی که کاملاً در برابر تجربیات جدید راحت (باز) است و حالت تدافعی نمی‌گیرد، هر لحظه، می‌تواند سرشار از تازگی باشد.

– کارل راجرز

آموزش تولید محتوای سئو شده
تولید محتوای سایت
سفارش تولید محتوای حرفه ای

تفاووت وبلاگ و وبسایت در چیست؟

وبلاگ یک صفحه ای که فقط مربوط به اطلاع رسانی است اما وب سایت یک صفحه که برای ارائه خدمات استفاده میشه. وبلاگ ها نمیتونن خدمات آنلاین را انجان بدن. وبلاگ ها این قابلیت رو دارن که در یک زمان مطالبشون رو به روز کنن.

وبلاگ برای وبسایت چه اهمیتی دارد؟

وبلاگ میتونه در افزایش فروش، درآمدتان و افزایش تعداد بازدیدکنندگان جدید به صفحه شما نقش مهمی داشته باشه. برای اینکه تعداد بازدیدکنندگان وبلاگتان زیاد بشه باید نحوه ارجا دادنشون به مطالب قبلی به آسونی مشاهده بشه. یک ایده جالب برای وبلاگ میتونه صفحات آموزشی باشه. (برای مثال: آموزش زبان های خارجه،آموزش پیرایش،آموزش موسیقی و …). برای اینکه مطالبتان راحت تر بیان بشه و به صورت یک شرکت شناخته نشین بلکه شما را به صورت یک شخص حقیقی بشناسن، باید حتما وبلاگ شما تعامل داشته باشه. (مثلا میتونید برای تعامل بهتر یک صفحه برای پرسش و پاسخ بازدیدکنندگان اختصاص بدین).  صاحبان کسب و کارها سعی می کنن تا از دنیای رقابتی عقب نباشن اما کسانی که خودشون رو به کاربر اثبات و معرفی نکنن هرگز موفق نمیشن. با گذشت زمان و مطرح شدن انواع برندها، این روزها داشتن وبلاگ برای هر سایتی یک نیاز ضروریه.

چرا باید وبلاگ داشته باشیم؟
  1. یک تمرین بسیار خوب برای نویسندگی
  2. مواجه شدن شما با سوالات مردم و دادن پاسخ مناسب به آنها
  3. یک دلیل خوب برای مطالعه
  4. یک فرصت خوب برای درک نیاز های مخاطبانتان
  5. روش خوب و مناسبی برای کسب درامد آسان و راحت
  6. فرصت خوبی برای آشنا شدن کارفرمایان با یک فرد متخصص در هر زمینه
  7. یک روش مناسب برای پیاده کردن خلاقیتتان
نتیجه گیری

در این مقاله با مفهوم وبسایت و وبلاگ آشنا شدیم. از اهمیت وبلاگ برای وسایت صحبت کردیم. نکات کلیدی برای داشتن یک وبلاگ خوب را مطرح کردیم. اگر به آموزش سئو علاقه دارید و تمایل دارین که اطلاعات بیشتری کسب کنید آموزش های سئو ما را در وب سایت و صفحه رسمی آپارات رایان تاو دنبال کنید. سایت ما مطالب مفید و کاملی برای داشتن یک سایت خوب با بازدهی بالا را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

حرفه ای آموزش ببینید تا حرفه ای عمل کنید

ما یک تیم حرفه ای هستیم و تمام تلاشمون رو میکنیم تا حرفه ای عمل کنیم. اگر شماهم به دنبال حرفه ای شدن هستید، آموزش های مارو از دست ندید. مطمئن باشید که ما یک روش تولید محتوای کاملا کاربردی بر اساس تجربیات واقعی داریم.

خدمات آموزش رایان تاو

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.