آموزش آموزش تولید محتوا و سئو

سئو کلاه سیاه و آشنایی اولیه با این مفهوم

سئو کلاه سیاه شامل روشها و تکنیک هایی است که در مدت زمان بسیار کوتاه باعث بهبود وبسایت شما می شود. اما با الگوریتم های گوگل در تضاد است.
0
(0)

به طور کلی اصطلاح سئو کلاه سیاه به عنوان یک تکنیک در نظر گرفته می‌شود. هدف این تکنیک فریب رباتهای گوگل و دسترسی به جایگاه مناسبی در موتورهای جستجو، درکوتاه‌ترین زمان ممکن، می‌باشد. بسیاری از این تکنیک‌ها در گذشته نقش مهمی را ایفا می‌کردند. همچنین در رسیدن به یک جایگاه مناسب و افزایش ترافیک وب سایت بسیار کارآمد بودند. اما گوگل رفته‌رفته آنها را شناسایی کرده و روش‌های مناسبی را برای جلوگیری از هرکدام در نظر گرفته است. در این مقاله ما قصد داریم در رابطه با آشنایی اولیه با سئو کلاه سیاه مطالب و نکات مفیدی را برایتان عنوان سازیم. خواهشمندیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

لازم است عنوان کنیم ما در رابطه با حسابرسی سئو و نکات مهم مرتبط با آن مطالب و نکات مفیدی را در مقالات قبلی برایتان عنوان کردیم. از این شما می‌توانید با مراجعه به این مقالات اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید. تنها کافی است وارد صفحه اصلی وب سایت ما شوید؛  تا از مطالب مورد نظر خواندن فرمایید.

سئو کلاه سیاه

به طور مختصر و ساده می‌توان اینطور عنوان کرد که سئو کلاه سیاه شامل مجموعه‌ای از تکنیک‌های لازم جهت دستیابی به جایگاهی عالی نزد موتورهای جستجوی گوگل می‌باشد. این کار در مدت زمان بسیار کوتاه اتفاق می‌افتد. اما تکنیک‌های به کار گرفته شده با استانداردها و الگوریتم‌های پیشنهادی گوگل در تناقض هستند. در واقع این روشها شامل تکنیک‌هایی می‌باشند که برای فریب موتور جستجو در نظر گرفته می‌شوند. تا جایگاه بهتری را از آن وب سایت مورد نظر ما کنند.

به طور کلی برخی از روش‌های شناخته شده سئو کلاه سیاه عبارتند از:

    بهینه سازی بیش از حد سایت یا Over Optimization

    تکنیک‌های سئو کلاه سیاه در تولید محتوا

    روش‌های Black hat در لینک سازی

    اسپم کردن صفحه نتایج گوگل

    سئو منفی یا کاهش عمدی رتبه سایت‌های رقیب

در نظر داشته باشید تمامی این روش‌ها نیاز به بحثی کامل و جامع دارند. که سعی می‌کنیم در مقالات بعد در رابطه با آنها مطالب مفیدی را برایتان عنوان سازیم.

پیامدهای سئو کلاه سیاه

شاید تصور کنید استفاده از این تکنیک‌ها و روش‌ها باعث افزایش رتبه وب سایت شما و بهبود جایگاه آن می‌شود. از طرف دیگر این کار در مدت زمان بسیار کوتاه اتفاق می‌افتد و شما را سریعاً به نتیجه دلخواهتان می‌رساند. بنابراین ممکن است نتیجه بگیرید که این روش، روشی مناسب است. اما همانطور که عنوان کردیم این روش‌ها  با الگوریتم‌های گوگل سازگار نمی‌باشند. همچنین در تضاد با آنها هستند. از این رو استفاده از آنها پیامدهای ناگواری را برای شما به همراه دارند. در صورت استفاده از سئو کلاه سیاه ممکن است وب سایت شما جریمه شود. حتی در مقاطع بالاتر ممکن است گوگل به طور کل سایت شما را ببندد. 

بنابراین باید توجه و دقت کافی در این زمینه داشته باشید. تا دچار گوگل پنالتی نشوید. در نظر داشته باشید که دستیابی سریع به رتبه‌های بالا در نتایج موتورهای جستجوگر مهم نمی‌باشد. نکته‌ای که حائز اهمیت است استفاده از روش‌ها و اصول صحیح و استاندارد است. تا شما را به آرامی به نتیجه دلخواهتان برساند.

جمع بندی مطالب و نکات پایانی

با توجه به نکات گفته شده در طول این مقاله، دریافتیم که استفاده از سئو کلاه سیاه پیامدهای ناگواری را برای ما به همراه دارد. حتی ممکن است سایت ما را غیر دسترس کند و جریمه‌های بسیاری را برای ما به دنبال داشته باشد. از این رو باید آنها را به درستی بشناسیم و به هیچ عنوان از آنها استفاده نکنیم. سعی می‌کنیم در مقالات بعد بیشتر به موضوع سئو کلاً سیاه بپردازیم. همچنین روشهای آن را برایتان معرفی کنیم. تا با آگاهی کامل از آنها، از چنین تکنیک‌ها و روش‌هایی استفاده نکنید.

علاوه بر آن شما می‌توانید برای آموزش سئو و اصول استاندارد، جهت بهبود وب‌سایت خود به وب سایت اصلی ما مراجعه کنید. همچنین می‌توانید وارد صفحه آپارات ما شده و ویدئوهای آموزشی ما را دنبال کنید. طراحی وب سایت، دیجیتال‌مارکتینگ، مسائل پیرامون سئو، گسترش کسب و کار، بازاریابی اینترنتی و آنلاین و…  از جمله مسائلی است که ما در وبسایت مان به آنها خواهیم پرداخت. از این رو در صورت تمایل می‌توانید از طریق امکانات موجود با ما در ارتباط باشید.

 از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بود از شما صمیمانه سپاسگزاریم.  تیم پشتیبانی رایان تاو امیدوار است از مطالب گفته شده لذت برده باشید و مطالب برایتان مفید و کاربردی واقع شده باشند.

تماس با ما

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در این زمینه با شماره تلفن 09025140841 تماس حاصل فرمایید. یا از طریق آدرس ایمیل holding.rayantav@gmail.com با ما در ارتباط باشید. مشاوران ما همواره پاسخگوی سؤال‌ها و نیازهای شما هستند. همچنین شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی خواهند کرد.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.