منتشر شده
6 دی 1400
دسته بندی
تولید محتوا و سئو

نمره خوانایی در وردپرس با رعایت نکات مهم تولید محتوا چیست؟ آموزش کار با بخش تجزیه و تحلیل خوانایی در یواست سئو! نحوه استفاده از تجزیه و تحلیل خوانایی در افزونه یواست سئو چگونه است؟ آموزش افزودن و بهبود خوانایی مطالب در وردپرس! نمره خوانایی در وردپرس چیست؟ نمره خوانایی چه اهمیتی بر سئو سایت دارد؟ نکات مهم و کلیدی خوانایی پست چیست؟

نمره خوانایی در وردپرس
رایان تاو
بهترین آموزش خوانایی در وردپرس

خوانایی در وردپرس چیست؟

 نمره خوانایی در واقع به معنی خوانایی و راحتی پست شما است. ممکن است که شما برای کسب اطلاعات در مورد مطلبی در گوگل سرچ کرده باشید. زمانی که وارد یک سایت میشیم با دو حالت روبرو میشیم. یکی حالت خوب است. در این حالت شما حالت و چیدمان زیبایی میبینید. اینکه مثلا عنوان ها به ترتیب سوال هایی که برای شما مطرح میشه پشت سر هم چیده شدن. مطالب را خیلی سریع و راحت درک میکنید. حالت دوم بد است. یعنی شما با یک صفحه با چینش شلوغ و در هم مواجه میشین. بر روی هر مطلب چندین بار مرور میکنید که معنی جملات را متوجه بشین. جملات طولانی هستن و قابل درک نیستن. قطعا حالت اول نمره خوانایی بالاتر و بهتری داره. شما باید تلاش کنید برای ارائه مطالبتان نمره خوانایی بالایی را کسب کنید. زمانی که خوانایی پستتان خوب باشه تیک آن سبز میشه. شما باید سعی کنید که همیشه این تیک سبز بمونه.

خوانایی در وردپرس چه اهمیتی دارد؟

نمره خوانایی بالا در سئو سایت شما تاثیر مستقیم و خوبی داره. این کار باعث میشه سایت شما به مرور زمان کاربران بیشتری جذب خودش کنه. باعث پیشرفت بسیار عالی برای سئو سایت و کسب و کارتان میشه. در این مقاله به شما نکات کمکی برای بهبود خوانایی مطالبتان مطرح میکنیم.

پذیرش آنچه اتفاق افتاده است، نخستین گام در غلبه بر پیامدهای هر بدشانسی است.
ویلیام جیمز

آموزش تولید محتوای سئو شده
تولید محتوای سایت
سفارش تولید محتوای حرفه ای

نکات مهم برای بهبود خوانایی در وردپرس چیست؟

  1. متن ها: از جملات کوتاه و خوانا استفاده کنید. (اگر به زمان عامیانه باشه خوانایی خیلی بهتره)
  2. فاصله گذاری: بعد از هر جمله و نقطه پایانی حتما یک فاصله با شروع جمله بعدی در نظر بگیرین.
  3. تیترها: عنوان های خوانا و کوتاه بنویسید.
  4. ترتیب تیترها: حتما ترتیب عنوان ها و اهمیت آنها را رعایت کنید. (h1- h2-…-h6)
  5. فونت خوانا: از فونت مناسب و کلا از یک فونت استفاده کنید.
  6. لینک های داخلی: از لینک های داخلی برای مراجعه به صفحات دیگر برای ارائه اطلاعات بیشتر استفاده کنید.
  7.  طول جملات: از 500 کلمه یا بیشتر برای ارائه استفاده کنید. (سعی کنید مطالبتان طولانی نشن)
  8. کلمه کلیدی: سعی کنید از کلمه کلیدی در جملات زیادی استفاده کنید. در نامک و متا حتما از کلمه کلیدی استفاده کنید.
  9. تصاویر: اگر از تصاویر شاخص استفاده کردین حتما سئو تصاویر را هم انجام بدین.
  10. کلمات وصل کننده جملات: اگر دوست دارین جملات را به همدیگه وصل کنید از کلمات زیرا، بنابراین، چونکه، برای اینکه و … استفاده کنید.
نمره خوانایی در وردپرس
نتیجه گیری

در این مقاله با مفهوم خوانایی خوب و بد آشنا شدیم. درباره اهمیت نمره خوانایی بر سئو سایت صحبت کردیم. نکات مهم و کلیدی برای داشتن نمره خوانایی بالا را مطرح کردیم. امیدوارم این پست به شما برای درک بهتر کمک کرده باشه.  اگر به آموزش سئو علاقه دارید و تمایل دارین که اطلاعات بیشتری کسب کنید آموزش های سئو ما را در وب سایت و صفحه رسمی آپارات رایان تاو دنبال کنید. سایت ما مطالب مفید و کاملی برای داشتن یک سایت خوب با بازدهی بالا را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

حرفه ای آموزش ببینید تا حرفه ای عمل کنید

ما یک تیم حرفه ای هستیم و تمام تلاشمون رو میکنیم تا حرفه ای عمل کنیم. اگر شماهم به دنبال حرفه ای شدن هستید، آموزش های مارو از دست ندید. مطمئن باشید که ما یک روش تولید محتوای کاملا کاربردی بر اساس تجربیات واقعی داریم.

خدمات آموزش رایان تاو