0
(0)
منتشر شده
23 بهمن 1400
دسته بندی
آموزش وردپرس

رونوشت در وردپرس چیست؟ رونوشت در وردپرس چه اهمیتی دارد؟ چگونه رونوشت را در وردپرس فعال کنیم؟ چگونه از رونوشت در وردپرس استفاده کنیم؟ آموزش فعال سازی رونوشت؟ آموزش مدیریت رونوشت ها در وردپرس؟ چرا به رونوشت در وردپرس نیاز داریم؟

رایان تاو
بهترین آموزش رونوشت در وردپرس

رونوشت دروردپرس چیست؟

یکی از قابلیت های وردپرس که بسیار پرکاربرد است، رونوشت است. این قابلیت مناسب این است که مقاله هاتون رو در حین نوشتن ذخیره کنید. شما میتونید زمانی که میخواهید مقاله هاتون را آپدیت کنید، تغییرات همان زمان ذخیره کنید. با این کار شما دیگ نیاز ندارید که مقاله قبلی را حذف کنید. به راحتی میتونید در همان مقاله تغییرات مورد نیاز را اعمال کنید. هم زمان میتونید مقاله قبلی و تغییرات جدید را مشاهده کنید.

باید بدونید که وردپرس رونوشت را به صورت خودکار برای تمامی پست ها در نظر میگیره. مقاله ای که شما دارین مینویسن هر چند دقیقه یکبار در وردپرس ذخیره میشه و نیاز نیست که شما در حین نوشتن کاری انجام بدین ولی از قبل باید آن را فعال کنید. ما در پست قبلی در مورد بهترین تعداد کلمات برای تولید محتوا صحبت کردیم. شما میتونید برای کسب اطلاعات در مورد تعداد کلمات مناسب برای محتوا را در این صفحه مشاهده کنید.

رونوشت در وردپرس چه اهمیتی دارد؟

این قابلیت بسیار کاربردی است. مثلا زمانی که شما در حال نوشتن یک مقاله هستین و یک اتفاقی میفته که مجبور هستین کارتان را قطع کنید، به راحتی میتونید مطالب نوشته شده را ذخیره کنید و یک زمان دیگر آن را ادامه دهید و تکمیل کنید. اما باید بدونید که ذخیره کردن تعداد زیادی رونوشت باعث میشه که سرعت  سایت شما کند بشه. با کند شدن سرعت سایت شما کاربران سایت شما را ترک میکنند که این به ضرر سایت شما است. پس میتونم بگم همانطور که این قابلیت پرکاربرد است اما گاهی میتونه به ضرر سایت شما باشه. کاربران همیشه به دنبال سایت هایی میگردند که سرعت بسیار خوبی داشته باشن.

“احتمالا عالی ترین بینش این است که خوشبختی تنها یک جایگاه یا مکان نیست بلکه یک فرایند است، خوشبختی یک روند مداوم از چالش های جدید است و برای ادامه خوشبختی نگرش ها و فعالیت های درست نیاز است.”
– اد دینر

آموزش رایگان وردپرس
مشاوره سئو
خدمات پشتیبانی وردپرس

چگونه از رونوشت استفاده کنیم؟

برای فعال کردن رونوشت کافیه شما از قسمت سمت چپ ویرایشگر، گزینه سند را انتخاب کنید. در همان قسمت که اسکرول کنید میتونید این رونوشت ها را مشاهده کنید. اگر روی آنها کلیک کنید میتونید رونوشت های جاری را با بهترینشان ببینید. در این قسمت شما میتونید به تمامی رونوشت ها دسترسی داشته باشید و آنها را ببینید و با آخرین تغییرات آنها مقایسه کنید. حتی میتونید برای یک مقاله، اگر نویسنده دیگری آن را بروز رسانی کرده، نام آن را در مقاله بنویسید.

رونوشت در وردپرس
نتیجه گیری

در این مقاله با مفهوم رونوشت آشنا شدیم. از اهمیت آن در وردپرس و سئو سایت صحبت کردیم. نکات کلیدی برای استفاده از آن را مطرح کردیم. اگر به آموزش سئو علاقه دارید و تمایل دارین که اطلاعات بیشتری کسب کنید آموزش های سئو ما را در وب سایت و صفحه رسمی آپارات رایان تاو دنبال کنید. سایت ما مطالب مفید و کاملی برای داشتن یک سایت خوب با بازدهی بالا را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

حرفه ای آموزش ببینید تا حرفه ای عمل کنید

ما یک تیم حرفه ای هستیم و تمام تلاشمون رو میکنیم تا حرفه ای عمل کنیم. اگر شماهم به دنبال حرفه ای شدن هستید، آموزش های مارو از دست ندید. مطمئن باشید که ما یک روش تولید محتوای کاملا کاربردی بر اساس تجربیات واقعی داریم.

خدمات آموزش رایان تاو

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.