سئو کلاه سیاه شامل روشها و تکنیک هایی است که در مدت زمان بسیار کوتاه باعث بهبود وبسایت شما می شود. اما با الگوریتم های گوگل در تضاد است.
0
(0)

در دنیای سئو و وردپرس، کلمات کلیدی به عنوان یکی از مهمترین عناصر برای سئو در نظر گرفته می‌شوند. در واقع این کلمات عواملی هستند که موتورهای جستجو می‌توانند بر اساس آنها، سایت مورد نظر را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهند. همچنین جایگاه مناسبی را برای آن برگزینند. انتخاب کلمات کلیدی درست و مناسب، به عنوان اولین قدم در بهینه سازی وب سایت در نظر گرفته می‌شود. همچنین مهمترین مرحله‌ای است که شما باید برای رسیدن به یک سایت تاثیرگذار طی کنید. از این رو در این مقاله قصد داریم در رابطه با نقش کلمات کلیدی در سئو وردپرس مطالب و نکات مفیدی را برایتان عنوان سازیم. خواهشمندیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

جالب است بدانید کلمات کلیدی فاکتورهای بسیار مهمی جهت افزایش ترافیک وب سایت می‌باشند. همچنین باعث افزایش اعتبار دامنه، لینک بیلدینگ و فروش آنلاین شما می‌شوند. ما در مقالات قبل در رابطه با سئو و آموزش‌های مرتبط با آن مطالب و نکات مفیدی برایتان عنوان کردیم. از این شما می‌توانید برای آموزش کامل سئو وردپرس به وب سایت اصلی ما مراجعه کرده و مطالب مورد نظر خود را بیابید.

تأثیر کلمات کلیدی در سئو

به طور کلی هنگامی که شما وب سایتی را طراحی می‌کنید تا رتبه و جایگاه مناسبی را به دست آورد؛ از کلمه یا عبارت‌هایی در سئو وردپرس وب سایت خود بهره می‌برید. در واقع سایت شما به وسیله این عبارات در نتایج جستجوی گوگل نشان داده می‌شود. همچنین بر اساس این عبارات گوگل جایگاه مشخصی را به وبسایت شما اختصاص می‌دهد. در صورتی که از کلمه کلیدی مناسب و متفاوت از دیگر کلمات کلیدی، استفاده کنید؛ نتایج بهتر و بالاتری را به دست خواهید آورد. جالب است بدانید شما می‌توانید از یکی از سه انواع کلمات کلیدی یعنی کلمه کلیدی هدایتی، اطلاعاتی و تجاری بهره ببرید. انتخاب کلمات کلیدی نیز بر اساس نوع و کاربرد وب سایت شما می‌باشد.

در نظر داشته باشید که کلمات کلیدی را بگونه درست و مناسبی در وب سایت خود استفاده کنید. چرا که در غیر اینصورت گوگل توانایی تجزیه و تحلیل وب سایت شما را نداشته و وبسایت شما جریمه خواهد شد. ابزارهای بسیار زیادی همچون Übersuggest Keyword Tool IO، SEOChat Suggestion، Keyword Finder، Google AdWords Keyword Planner و… می‌تواند به شما جهت انتخاب کلمه کلیدی مناسب کمک کنند. همچنین سایت‌های بسیار زیادی امروزه طراحی شده‌اند که به موضوع آموزش سئو و انتخاب کلمات کلیدی مناسب می‌پردازند. توصیه ما این است که یک سایت از معتبرترین سایت‌ها را برگزینید و از آموزش‌های آن استفاده کنید. 

جمع بندی مطالب و نکات پایانی

 با توجه به نکات و مطالب گفته شده در این مقاله دریافتیم که کلمات کلیدی نقش بسیار مهم و تأثیر گذاری بر روی سئو وب سایت شما دارند. از این رو برای آنکه وب سایتی متناسب و موفق داشته باشید، باید از کلمات کلیدی بهینه استفاده کنید. این کلمات کلماتی هستند که به راحتی توسط گوگل قابل تجزیه بوده و باعث افزایش ترافیک وب سایت شما می‌شوند. لازم است عنوان کنیم شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و آموزش‌های لازم جهت انتخاب کلمات کلیدی در سئو به صفحه اصلی وب سایت ما  یا صفحه آپارات ما مراجعه فرمایید. تا از این طریق مقالات و ویدئوهای آموزشی ما را دنبال کنید. همچنین سؤالات خود را پاسخ دهید.

 از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید از شما صمیمانه سپاسگزاریم. تیم پشتیبانی رایان تاو امیدوار است از مطالب گفته شده لذت برده باشید و مطالب برایتان مفید و کاربردی واقع شده باشند.

تماس با ما

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه انتخاب کلمات کلیدی و انجام اقدامات مناسب جهت افزایش بازدید و ترافیک وب سایت خود، از طریق شماره تلفن 09025140841 یا آدرس ایمیل holding.rayantav@gmail.com با مشاوران و متخصصان ما در ارتباط باشید. متخصصان و مشاوران ما همواره پاسخگوی سؤالات و نیاز شما بوده و شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی خواهند کرد.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.