5
(1)
منتشر شده
28 دی 1400
دسته بندی
آموزش وردپرس

ساختار نوشته در وردپرس چیست؟ ساختار نوشته در وردپرس چه اهمیتی دارد؟ چند نوع ساختار نوشته وجود دارد؟ آموزش قدم به قدم نوشته در وردپرس. آشنایی با ساختار نوشته در وردپرس!

ساختار نوشته در وردپرس
رایان تاو
بهترین آموزش ساختار نوشته در وردپرس

ساختار نوشته در وردپرس چیست؟

ساختار نوشته در وردپرس یکی از قابلیت های خوب است. در واقع ساختار نوشته یعنی اینکه چه محتواهایی شامل متن شما میشود. ( گالری عکس، لینک های داخلی و خارجی، یک وضعیت، متن کوتاه، عکس شاخص و … ) ما انواع مختلفی ساختار نوشته در وردپرس داریم که در ادامه این مقاله برای شما توضیح میدیم. برای اینکه وردپرس متوجه بشه شما از چه ساختاری استفاده کردید باید حتما دستور فایل ساختار مورد نظرتان را در قالبتان درج کنید. فقط اینکه باید  توجه کنید که حتما ساختار مورد نظر را در فایل مرتبط با خودش درج کنید. شما میتونید برای کسب اطلاعات در مورد نامک به این صفحه مراجعه کنید.

ساختار نوشته در وردپرس چه اهمیتی دارد؟

ساختار نوشته در وردپرس اهمیت زیادی دارد. کاربران قبل از اینکه شروع به خواندن پستی کنند اول از نظر ظاهر و ساختار آن را برسی میکنند. اینکه پست شما بتونه باعث جلب رضایت کاربران بشه باید ظاهر بسیار خوبی داشته باشه. شما برای اینکه یک پست خوب بتونید انتشار بدید نیاز دارید که محتوای خوبی را در آن قرار بدید. یعنی باید متن شما از نظر مفهوم و پاسخ تمامی سوالات کامل باشه. اینکه شما بتونید تمامی ساختار های مورد نیاز را در پست خودتان رعایت کنید میتونه به ربته بندی خود سایت شما کمک زیادی کنه. شما میتونید برای کسب اطلاعات در مورد عنوان سئو در وردپرس به این صفحه مراجعه کنید.

“برای کسی که کاملاً در برابر تجربیات جدید راحت (باز) است و حالت تدافعی نمی‌گیرد، هر لحظه، می‌تواند سرشار از تازگی باشد.”
– کارل راجرز

آموزش تولید محتوای سئو شده
تولید محتوای سایت
سفارش تولید محتوای حرفه ای

ساختار نوشته شامل چه آیتم هایی است؟

  1. استاندارد: برای تمامی نوشته ها میتونید استفاده کنید. بهتره برای نوشته های اصلی استفاده بشه.
  2. حاشیه: این قسمت برای نوشته هایی هستند که ارتباطی با موضوع متن اصلی شما ندارند.
  3. تصویر: برای نوشته هایی که شامل یک تصویر هستند. البته برای این کار باید افزونه مناسب را بر روی سیستم خود نصب داشته باشید.
  4. ویدئو: برای نوشته های که نیاز به مشاهده فیلم برای درک بهتر دارند. برای این قسمت نیز باید افزونه نصب کنید.
  5. گفتاورد: این قسمت معمولا در انتهای هر پست برای ارتباط گفتاری بین دو شخص استفاده میشود.
  6. پیوند: برای نوشته هایی است که نیاز به ارجاع دادن به صفحات دیگر را دارند.
  7. گالری: برای مواقعی است که یک پست نیاز به مجموعه ای از تصاویرمرتبط با موضوع را دارند.
  8. صدا: میتونید خلاصه ای از پست خودتان را به صورت فایل صوتی برای مواقعی که کاربر وقت خواندن نداشته باشه استفاده کنید.
ساختار نوشته در وردپرس
نتیجه گیری

در این مقاله با مفهوم ساختار نوشته آشنا شدیم. از اهمیت آن در وردپرس و سئو سایت صحبت کردیم. انواع ساختار نوشته را مطرح کردیم. اگر به آموزش سئو علاقه دارید و تمایل دارین که اطلاعات بیشتری کسب کنید آموزش های رایگان وردپرس ما را در وب سایت و صفحه رسمی آپارات رایان تاو دنبال کنید. سایت ما مطالب مفید و کاملی برای داشتن یک سایت خوب با بازدهی بالا را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

حرفه ای آموزش ببینید تا حرفه ای عمل کنید

ما یک تیم حرفه ای هستیم و تمام تلاشمون رو میکنیم تا حرفه ای عمل کنیم. اگر شماهم به دنبال حرفه ای شدن هستید، آموزش های مارو از دست ندید. مطمئن باشید که ما یک روش تولید محتوای کاملا کاربردی بر اساس تجربیات واقعی داریم.

خدمات آموزش رایان تاو

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.