0
(0)
منتشر شده
21 دی 1400
دسته بندی
آموزش وردپرس

وضعیت نوشته در وردپرس چیست؟ وضعیت نوشته در وردپرس چه اهمیتی دارد؟ نکات مهم برای وضعیت نوشته در وردپرس چیست؟ آموزش قدم به قدم افزودن نوشته در وردپرس! وضعیت ارسال نوشته در وردپرس چیست؟ آموزش افزودن وضعیت سفارشی نوشته برای مطالب وبلاگ!

وضعیت نوشته در وردپرس
رایان تاو
بهترین آموزش وضعیت نوشته در وردپرس

وضعیت نوشته در وردپرس چیست؟

زمانی که شروع به طراحی سایت میکنیم، اولین قدم این است که برای سایت چه برنامه ای داریم. بعد از آن نسبت به انتخاب نوع کاربرد ما از آن، مقاله هایی برای راهنمایی کاربران در سایت انتشار میدیم. مطالب ما باید برای کاربران کاملا قابل درک باشه. همینطور باید کاربران جواب تمامی سوالات خودشان را پیدا کنند. از اینکه مطالب ارائه داده شما بتونه از دید کاربران کامل و مفید باشه خیلی اهمیت داره. چون با این کار شما میتونید رتبه بهتری کسب کنید و مخاطب های بیشتری جذب کنید که مطالب شما را بخونند. وضعیت نوشته در وردپرس یعنی نوع انتشار مطلب شما در سایت چگونه است.

وضعیت نوشته در وردپرس چه اهمیتی دارد؟

گاهی اوقات ما یه مطلبی در سایت قرار میدیم که ممکنه کامل نباشه و احتیاج داشته باشه که روی آن ادیت هایی انجام بدین. در این حالت شما میتونید وضعیت مطلب خودتان را پیش نویس انتشار بدین. با این کار مطلب شما در سایت شما قرار داره اما کاربران نمیتونن آن را ببینند. بعد از تکمیل کردن آن پست میتونید وضعیت پست را به انتشار تغییر بدین تا کاربران بتونن آن را ببینند. یا میتونید یک پست را در سایت قرار بدین که زمان انتشار مشخصی برای آن تعیین کنید.

” کسانی که به توانائی های خود اعتقاد و اطمینان دارند به کارهای دشوار به صورت چالش‌هایی می‌نگرند که باید بر آنها پیروز شوند نه به صورت تهدیدهایی که باید از آنها اجتناب کند.”
آلبرت بندورا

آموزش تولید محتوای سئو شده
تولید محتوای سایت
سفارش تولید محتوای حرفه ای

وضعیت نوشته در وردپرس چند حالت دارد؟

  1. انتشار: زمانی که پست کامل باشه و نیاز باشه همان لحظه انتشار داده بشه.

  2. پیش نویس: زمانی که پست کامل نباشه و نیاز باشه برای کامل شدن آن زمان بیشتری روی آن کار کنید.

  3. زمان بندی شده: برای زمانی است که پستی در سایت قرار دادین که زمان انتشار آن فرا نرسیده و میتونید از قبل مشخص کنید در فلان تاریخ انتشار داده بشه.

نکات مهم برای وضعیت نوشته در وردپرس چیست؟

  • طول جملات شما باید کوتاه باشه.
  • جملات باید آسان و خوانا باشه.
  • به ساده ترین شکل ممکن مطلب را بیان کنید.
  • از کلمات کلیدی به درستی در مطالبتان استفاده کنید.
  • جملات تکراری را حذف کنید.
  • مطالب جدیدی که دیگر سایت ها نیست را بنویسید.
وضعیت نوشته در وردپرس
نتیجه گیری

در این مقاله با مفهوم وضعیت نوشته آشنا شدیم. از اهمیت آن در وردپرس و سئو سایت صحبت کردیم. نکات کلیدی برای گرفتن چراغ سبز سئو خوانایی وضعیت را مطرح کردیم. اگر به آموزش سئو علاقه دارید و تمایل دارین که اطلاعات بیشتری کسب کنید آموزش های سئو ما را در وب سایت و صفحه رسمی آپارات رایان تاو دنبال کنید. سایت ما مطالب مفید و کاملی برای داشتن یک سایت خوب با بازدهی بالا را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

حرفه ای آموزش ببینید تا حرفه ای عمل کنید

ما یک تیم حرفه ای هستیم و تمام تلاشمون رو میکنیم تا حرفه ای عمل کنیم. اگر شماهم به دنبال حرفه ای شدن هستید، آموزش های مارو از دست ندید. مطمئن باشید که ما یک روش تولید محتوای کاملا کاربردی بر اساس تجربیات واقعی داریم.

خدمات آموزش رایان تاو

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.