0
(0)
منتشر شده
4 دی 1400
دسته بندی
تولید محتوا و سئو

نامک در وردپرس چیست؟ بهینه سازی نامک در وردپرس چگونه است؟ نامک در سئو – url فارسی بهتر است یا انگلسی؟ نامک slug وردپرس چیست؟ نامک چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟ آیا نامک پست باید فارسی باشد یا انگلیسی؟ چه نکاتی را باید در انتخاب یک نامک خوب و مناسب رعایت کنیم؟

نامک در وردپرس
رایان تاو
آموزش بهترین نامک در وردپرس

نامک در وردپرس چیست؟

به قسمتی از آدرس یک نوشته که با نوشته های دیگر متفاوت است و به صورت انگلیسی نوشته میشود. اشاره مستقیم به موضوع مقاله دارد نامک در وردپرس میگویند. به بیان دیگر بخشی از وبسایت است که بعد ازدامنه می آید. بیانگر محتوای شما است. نامک باید به صورت صحیح و خوانا باشه. هم تاثیر خوبی برای کاربران داره و هم در الگوریتم های گوگل و موتورهای جستجوگر تاثیر مستقیمی دارد. توجه داشته باشید که شما قبل از اینکه مطلبی را انتشار بدید باید نامک مناسبی رو انتخاب کنید. چون سئو بهتری میتونید داشته باشید. نامک شما باید با عنوان سئو شما برابر باشد.

نامک چه تاثیری در وردپرس دارد؟

انتخاب یک نامک مناسب که دارای یک کلمه کلیدی، حروف انگلیسی، آدرس کوتاه است. میتونه در سئو سایت شما کمک بسیاری کنه. اشتراک گذاری آنها باعث میشه آدرس شما خوانا تر و قابل تایپ باشه.

“من نمی توانم فرمول موفقیت را به شما بدهم ، اما می توانم فرمول شکست را برای شما بیان کنم. این است: سعی کنید همه را راضی کنید.”
– هربرت بیارد ساپ

آموزش تولید محتوا سئو شده
تولید محتوای سایت
سفارش تولید محتوای حرفه ای

نکات مهم در انتخاب نامک در وردپرس

  1. از حروف ربط اضافه استفاده نکنید. (the ,a ,and)
  2. از نامک کوتاه استفاده کنید. (این کار باعث میشه در گوشی های موبایل به درستی نمایش داده بشه)
  3. از حروف کوچک انگلیسی استفاده کنید.
  4. کلماتی که میدونید با حذف کردنشون مشکلی ایجاد نمیکنه را حذف کنید.
  5. با توجه به اینکه باید نامک شما کوتاه باشه اما کلمه کلیدی را در آن مشخص کنید.
  6. هنگام انتخاب نامک توجه کنید که عدد 2 در انتهای آن قرار نداشته باشه. (به این معنی است که از این نامک برای یک پست دیگر استفاده شده است)
  7. در صورتی که قبلا با یک کلمه کلیدی نامک ایجاد کردید دیگر از این کلمه کلیدی استفاده نکنید. (ترجیحا کلمه کلیدی را تغییر دهید)
نامک در وردپرس

انتخاب نامک فارسی در وردپرس!

اینکه شما برای پستتان نامک فارسی انتخاب کنید، هیچ مشکلی نداره. اما به دلیل اینکه در فارسی تعداد کارکترهای زیادی وجود داره مشکلاتی در ساخت آدرس و رمزگزاری ایجاد میکنه. پس ترجیحا معدل انگلیسی کلمه کلیدی را پیدا کنید و از آن در نامک استفاده کنید.

انتخاب نامک انگلیسی در وردپرس!

اکثر موتورهای جستجوگر انتخاب نامک انگلیسی را به عنوان یک استاندارد جهانی قرار دادن. این کار باعث میشه سئو سایت شما خواناتر و قوی تر بشه. انتخاب نامک انگلیسی در رتبه بندی الگوریتم موتورهای جستجوگر تاثیر مستقیمی داره. شما میتونید در این این نحوه نوشتن محتوای انگلیسی را مطالعه کنید.

آموزش تغییر نامک و برچسب در وردپرس

وردپرس به صورت خودکار زمانی که شما برای پستتان برچسب انتخاب میکنید یک نامک مرتبط با آن در نظر میگیره. پس از انتخاب برچسب ها به قسمت نامک برید و آن را تغییر دهید.

نتیجه گیری

در این مقاله با مفهوم نامک آشنا شدیم. درباره تاثیرات آن بر سئو سایت صحبت کردیم. نکات کلیدی و مهم برای انتخاب نامک خوب را توضیح دادیم. اگر به آموزش سئو علاقه دارید و تمایل دارین که اطلاعات بیشتری کسب کنید آموزش های سئو ما را در وب سایت و صفحه رسمی آپارات رایان تاو دنبال کنید. سایت ما مطالب مفید و کاملی برای داشتن یک سایت خوب با بازدهی بالا را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

حرفه ای آموزش ببینید تا حرفه ای عمل کنید

ما یک تیم حرفه ای هستیم و تمام تلاشمون رو میکنیم تا حرفه ای عمل کنیم. اگر شماهم به دنبال حرفه ای شدن هستید، آموزش های مارو از دست ندید. مطمئن باشید که ما یک روش تولید محتوای کاملا کاربردی بر اساس تجربیات واقعی داریم.

خدمات آموزش رایان تاو

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.